سرویس دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه

سرویس دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه حراج كن: نایب ریس هیات مدیره و مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریك چهل و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از رایگان بودن خدمات شركت بهره برداری متروی تهران و حومه به شهروندان و شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن آگاهی داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت با اشاره به برگزاری هر چه باشكوه تر مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در پایتخت اضافه كرد: باتوجه به تهمیدات پیش بینی شده جابه جایی شهروندان و مسافران برای حضور در این مراسم به صورت رایگان بوسیله شركت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام می شود.
وی با اشاره به اینكه خدمات مترو از شروع بامداد روز سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸ تا اختتام مراسم راهپیمایی رایگان است اضافه كرد: پس از اختتام مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه هایی كه در راه راهپیمایی قرار دارند، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد اولیه خود به صورت رایگان انجام می شود.
نوبخت افزود: خدمات رسانی در تمام خطوط متروی تهران به صورت رایگان خواهد بود ضمن اینكه فعالیت خطوط هفتگانه مترو بامدادان روز سه شنبه از ساعت ۶ بامداد آغاز و تا اختتام مراسم ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینكه در این روز خدمات رسانی در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه افزایش می یابد اشاره كرد: باتوجه به قرارگیری برخی از ایستگاه های خطوط دو، سه، چهار و هفت متروی تهران در راه راهپیمایی باشكوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است، به همین خاطر شركت بهره برداری متروی تهران و حومه اقدام های ویژه ای را برای خدمات رسانی در این روز در نظر گرفته كه كاهش فاصله حركت قطارها یكی از آنهاست.
وی ادامه داد: در این روز با افزایش اعزام قطارها در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه خدمات رسانی در تمامی خطوط با حداقل سرفاصله حركت قطارها انجام می شود، علاوه بر اینكه در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه ها آمادگی لازم برای اعزام قطارهای فوق العاده نیز وجود دارد.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه، گفتنی است طبق روال هرسال و بمنظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه متروی میدان آزادی واقع در خط چهار مترو تا اختتام مراسم تعطیل و مسافرگیری انجام نخواهد شد.
منبع:

1398/11/20
14:11:35
5.0 / 5
4644
تگهای خبر: خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سرویس دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه
نظر شما در مورد سرویس دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴