استاندار سمنان در گفت وگو با خبرنگار مهر؛

سمنان پیشرو در نهضت ملی مسکن

سمنان پیشرو در نهضت ملی مسکن به گزارش حراج کن، استاندار سمنان ضمن اشاره به آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن در این استان اظهار داشت: ۱۹ هزار و ۲۰۰ واحد ساختمانی در چارچوب این طرح در سرتاسر استان در دست ساخت است.سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این که در چارچوب نهضت ملی مسکن ۱۹ هزار و ۲۰۰ واحد ساختمانی در سرتاسر استان سمنان در دست ساخت است، تصریح کرد: تاکید دولت اینست که بتوانیم این خانه ها را سریع تر تحویل مردم دهیم.
وی از نهضت ملی مسکن بعنوان یکی از طرح های خوب دولت سیزدهم برای رفع مشکل خانه دار شدن مردم یاد کرد و اضافه کرد: سمنان پیشگام تولید و تحویل مسکن در چارچوب طرح نهضت ملی است.
استاندار سمنان همینطور اظهار داشت: طرح های در دست ساخت نهضت ملی مسکن تا آخر سال در سرتاسر استان به بهره برداری خواهد رسید و شاهد تحویل واحدها به مردم خواهیم بود.
هاشمی با اشاره به اینکه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان سمنان وضعیت مطلوبی دارد، ابراز کرد: در شش ماهه دوم سال قبل استان سمنان توانست در شاخص نهضت ملی مسکن، رتبه دوم کشور را کسب کند که این امر نشان از عزم جدی دولت در این استان برای تکمیل خانه های نهضت ملی مسکن می باشد.
وی همینطور با اشاره به اینکه از ۶۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ۳۰ هزار واحد سهم ایوانکی است، اضافه کرد: در نشست شورای مسکن استان تاکید ویژه ای بر لزوم خدمت رسانی و تأمین زیرساخت های مورد نیاز نهضت ملی مسکن ایوانکی صورت گرفته تا بتوانیم میزبان سرریز جمعیتی استان تهران باشیم.

1403/02/09
14:34:52
0.0 / 5
374
تگهای خبر: تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سمنان پیشرو در نهضت ملی مسکن
نظر شما در مورد سمنان پیشرو در نهضت ملی مسکن
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱