در دیدار زاكانی و سردار اشتری مطرح شد

اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران

اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران به گزارش حراج کن فرمانده نیروی انتظامی کشور اظهار داشت: نیروی انتظامی، برای هرگونه همکاری میان ناجا و شهرداری تهران اعلام آمادگی می کند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کشور در دیدار با علیرضا زاکانی، شهردار تهران اظهار داشت: نیروی انتظامی، برای هرگونه همکاری میان ناجا و شهرداری تهران اعلام آمادگی می کند.
او اضافه کرد: همینطور کارهای نیمه تمامی که از قبل داشتیم را هم پیگیری خواهیم کرد و ارتباطات و تعامل میان ناجا باید بیشتر از گذشته شده و امیدواریم این هماهنگی، شروع کارهای جهادی و پرمنفعت برای مردم باشد.
فرمانده ناجا افزود: باید کاری نماییم که در دوره مسئولیت مان ابتدا مردم از عملکرد ما راضی باشند و دوم این که سربازی برای ولایت باشیم.
در ادامه این نشست سردار محمدعلی نوری نژاد، معاون هماهنگ کننده ناجا اظهار داشت: هر سال سه میلیون نفر در مراسم اربعین شرکت می کردند و سال جاری این تعداد به ۶۰ هزار نفر رسیده است. همین مساله سبب شد در تهران مسئولیت شهرداری سنگین تر شود و فضای معنوی در شهر طوری فراهم گردد که مردم دلتنگی کمتری داشته باشند.
طبق گزارش سایت شهر، وی ادامه داد: ناجا با شهرداری در ارتباط با امور انتظامی و صدمه های اجتماعی همکاری می کند و البته در برخی از موضوعات مانند مترو ارتباطات و هماهنگی های بیشتری دارد.
منبع:

1400/06/30
09:17:14
0.0 / 5
610
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران
نظر شما در مورد اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳