انتخابات 1400،

سفارش معاون روحانی به رئیس جمهور آینده

سفارش معاون روحانی به رئیس جمهور آینده به گزارش حراج کن معاون روحانی به رئیس جمهور آینده سفارش کرد وارد دسته بندی ها وجناح بازی های سیاسی نشود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار بعد از انداختن رای خود به صندوق در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران اظهار نمود: سفارش من به رئیس جمهور آینده این است که وارد دسته بندی ها وجناح بازی های سیاسی نشود و رئیس جمهور همه ایران باشد. این انتخابات با دشواری زیادی همراه می باشد و متاسفانه در مورد مشارکت مردم و نرخ مشارکت شان نگرانی های زیادی وجود دارد، رئیس جمهوری که انتخاب می شود باید رئیس جمهور آنهایی که رای نداده اند و به هر علتی پای صندوق رای نیامدند باشد، یعنی رئیس جمهور همه مردم ایران با همه سلایق و مذاهب و دیدگاه های فکری و فرهنگی و این نخستین مساله است، رئیس جمهور آینده باید پاسخگوی همه مردم باشد وکشور را به درستی اداره کند.
وی افزود: عمل به وعده ها بسیار مهم می باشد زمان کاندیداتوری و تبلیغات افراد وعده های زیادی می دهند که باید شرایط کشور را در نظر بگیرند. در دولت یازدهم و دوازدهم در سخت ترین شرایط دوران تاریخ معاصر روحانی توانست سکان کشور را به سمتی ببرد که نه فروپاشی کشور و نه فروپاشی اقتصادی اتفاق افتد و کشور توانست به سمتی حرکت نماید که در سال پایانی با وجود تحریم جنگ اقتصادی و کرونا۳/۶ درصد رشد اقتصادی را به ثمر برساند، رئیس جمهور بعدی هم باید همین مسیر را ادامه دهد.
ابتکار اظهار داشت: رئیس جمهور بعدی باید در سختی ها و دشواری ها و بی انصافی ها کار خویش را با قدرت انجام دهد وکار خویش را پیش ببرد و واردجناح بازی های سیاسی نشود و تیم خویش را از افراد خاص انتخاب نکند، چونکه رئیس جمهور های موفق از زمان رهبری تا روحانی افرادی بودند که تیم خویش را از تمام جناح ها و افراد پاکدامن انتخاب کردند و به سلیقه خاص و جریان خاصی نگاه نشده است.
این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار داشت: رئیس جمهور بعدی نباید وارد انتقام گیری شود، چونکه خیلی ها لحظه شماری می کنند که انتقام بگیرند انتقام گرفتن نه اخلاق پیامبر است و نه اخلاق دینی، رئیس جمهور باید سعه صدر داشته باشد و با همه کار کند تا سکان کشور را به سمت تعالی و پیشرفت ببرد.
وی تصریح کرد: وارد شدن به این موضوعات و تنش ها فقط دوگانگی بوجود می آورد امیدوارم رئیس جمهور آینده این خط مشی را دنبال نکند، سفارش می کنم مردم به جنبه های تبلیغاتی گوش نکنند، چونکه طی چند سال گذشته تلاش شده، گفته شود همه مشکلات در رای مردم است و گفته شد که مردم انتخاب اشتباه داشته اند و تلاش شد بگونه ای وانمود شود که آثار تحریم و ترامپ و جنگ اقتصادی و کرونا در مشکلات تاثیری ندارد.1400/03/28
13:42:27
0.0 / 5
677
تگهای خبر: اقتصاد , تبلیغ , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سفارش معاون روحانی به رئیس جمهور آینده
نظر شما در مورد سفارش معاون روحانی به رئیس جمهور آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱