درخواست استاندار و ستاد كرونای تهران برای اعمال محدودیت ها در پایتخت

درخواست استاندار و ستاد كرونای تهران برای اعمال محدودیت ها در پایتخت به دنبال افزایش موارد مبتلا شدن و همینطور فوتی های ناشی از كووید ۱۹، رئیس ستاد مدیریت كرونا در تهران از امضای نامه ای مشترك با استاندار تهران به ستاد ملی كرونا برای اعمال محدودیت ها در پایتخت اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علیرضا زالی با اشاره به افزایش موارد بروز و بخصوص مرگ ناشی از کرونا در کشور (۱۶۲ فوتی طی ۲۴ ساعت گذشته) اظهار داشت: در تهران هم در ۲۴ ساعت گذشته سیر فزاینده روزهای قبل در زمینه مبتلا شدن به کرونا رو به افزایش است. به صورتی که ۴۲۵ بیمار جدید در بخش های عادی و ۱۰۲ بیمار در بخش های ویژه بستری شدند.
وی اظهار داشت: میزان مراجعان به بخش های بهداشتی و درمانی هم افزایش ۱.۶ درصدی داشته است.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در پایتخت افزود: میزان بستری ها در ۲۴ ساعت گذشته هم در مقایسه با روز پیش از آن ۸ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به ضرورت اعمال محدودیت ها در شرایط فعلی اظهار داشت: با عنایت به شرایط موجود اعمال محدودیت در تناسب با شرایط هر شهر و استان لازم است. بر همین مبنا نامه ای مشترک با امضای بنده واستاندار تهران در شش بند امروز تهیه و به ستاد ملی کرونا ارسال کردیم تا برپایه مصوبه ستاد ملی، محدودیت های جدیدتری در شهر تهران اجرا شود.
رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا کلانشهر تهران درباره اینکه آیا این محدودیت ها مختص ساعات کار ادارات است یا اماکن؟ اضافه کرد: این پیشنهاد شش بند دارد که همه مصادیق قبلی را در بر می گیرد و پیشنهادها به صورت عمومی تر مطرح گردیده است و امیدواریم با تایید ستاد ملی کرونا و با ساز وکارهایی که در ستاد تهران و استانداری طراحی شده است اعمال شود.
منبع:

1399/04/10
13:37:07
5.0 / 5
2513
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درخواست استاندار و ستاد كرونای تهران برای اعمال محدودیت ها در پایتخت
نظر شما در مورد درخواست استاندار و ستاد كرونای تهران برای اعمال محدودیت ها در پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴