عارف:

بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رأی مشخص خواهد نمود

بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رأی مشخص خواهد نمود به گزارش حراج كن رئیس مجمع ۵۱ نفره امید تهران اظهار داشت: جمعه آینده یكی از رویدادهای مهم سالجاری رقم خواهد خورد كه مردم وفاداری خویش را به انقلاب نشان می دهند و بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رای مشخص خواهد نمود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، محمد رضا عارف در آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ به حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اشاره نمود و اضافه كرد: حضور پرشور و معنادار مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن قابل پیشبینی بود چون كه مردم خویش را صاحب انقلاب می دانند و باوجود نقدهای جدی كه دارند حساب نظام و انقلاب خویش را از مسئولان جدا می كند. البته این حضور مسئولیت مسئولان را دو چندان می كند كه در راه مردم و نظام هر چه بیشتر تلاش كنند.
رئیس فراكسیون امید مجلس اضافه كرد: جمعه آینده هم یكی از رویدادهای مهم سالجاری رقم خواهد خورد كه مردم وفاداری خویش را به انقلاب نشان می دهند و بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رای مشخص خواهد نمود تا مجلس كارآمدتری تشكیل گردد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به افتتاح ۵۵ پروژه عمرانی و زیرساختی منطقه ۲۲ اشاره نمود و اضافه كرد: منطقه ۲۲ را نمی توان تنها یكی از مناطق شهر تهران تلقی نمود، قرار بود این منطقه با ایجاد فضای فرهنگی محیطی مناسب برای اوقات فراغت مردم تهران فراهم آورد كه ۵۵ پروژه عمرانی و زیربنایی افتتاح شده امروز در همین مسیر است.
وی در بخش دیگر از صحبت های خود به تاسیس ۴ دفتر توسط فراكسیون امید در شهرستان های حوزه انتخابیه تهران اشاره نمود و اضافه كرد: ۴ دفتر در ۴ شهرستان پردیس، شمیرانات، شهر ری و اسلامشهر توسط فراكسیون امید بوجود آمد و تجربه ای موفق به حساب می آیند كه توانستیم از راه آنها مطالبات مردم را پیگیری نماییم و در مرحله بعد با نمایندگان شورای شهر در حوزه خدمات شهری پیگیری های موثرتری داشته باشیم در همین مسیر هم كمك هایی در فصل بودجه و قوانین مادر همانند مالیات بر ارزش افزوده كه سهم خوبی برای شهرداری ها تعیین شد، داشتیم.
عارف افزود: توسعه و اولویت های شهر همچون نوسازی بافت های فرسوده مورد پیگیری قرار گرفت و اقدامات ارزشمندی انجام شد بنابراین باید بعنوان رئیس مجمع ۵۱ نفره امید تهران از شهردار و شورای شهر تهران كه برنامه های راهبردی تعین شده را به خوبی پیش بردند قدردانی كنم. باید از ساماندهی بدهی های شهرداری تهران كه اقدامی پرارزش بود و همینطور افزایش سرعت عرضه خدمات قدردانی كنم. هر رای شما به صندوق آرا مقابله با دشمن است و ان شاءالله با حضور جدی شما راه برای عرضه خدمات بیشتر توسط دولت و مجلس فراهم می شود.1398/11/26
21:13:21
5.0 / 5
4276
تگهای خبر: ارز , تجربه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رأی مشخص خواهد نمود
نظر شما در مورد بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رأی مشخص خواهد نمود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳