هشدار به تهرانی ها! تردد از این سه خیابان از ۸ بامداد فردا ممنوعست

هشدار به تهرانی ها! تردد از این سه خیابان از ۸ بامداد فردا ممنوعست به گزارش حراج کن، رییس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: از ساعت هشت بامداد روز سه شنبه پنج تیرماه نیز تردد در طول خیابان آزادی، خیابان انقلاب و دماوند ممنوع می باشد.به گزارش حراج کن، رییس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پیاده روی جشن غدیر در تهران را تشریح نمود.

ایسنا در خبری نوشت: سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در تشریح تمهیدات ترافیکی مراسم پیاده روی روز عید غدیر در پایتخت اظهار داشت: جشن عید غدیر، همزمان با روز عید در حدفاصل میدان آزادی تا بزرگراه امام علی (ع) برگزار می شود و بر این اساس ممنوعیت توقف کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲۴ روز دوشنبه چهارم تیرماه در طول خیابان آزادی – خیابان انقلاب و خیابان دماوند اجرا خواهد شد.

وی درباره ی محدودیت های تردد نیز اظهار داشت: از ساعت هشت بامداد روز سه شنبه پنج تیرماه نیز تردد در طول خیابان آزادی، خیابان انقلاب و دماوند ممنوع می باشد. اما تردد تا ساعت ۱۴ بصورت شمالی و جنوبی و بالعکس برای شهروندان آزاد خواهد بود و از ساعت ۱۴ به بعد تا پایان مراسم، معابر عمود بر خیابان آزادی، انقلاب و دماوند نیز بطور کامل مسدود خواهد شد. در طول این مدت شهروندانی که قصد تردد به سمت شمال و جنوب شهر را دارند می توانند از مسیرهای جایگزین اعلامی عبور کنند.

موسوی پور در تشریح جزییات محدودیت های ترافیکی این روز اظهار داشت: همانطور که گفته شد، محدودیت تردد در خیابان آزادی از ضلع شرقی میدان آزادی تا میدان انقلاب، خیابان انقلاب تا میدان امام حسین و در ادامه خیابان دماوند تا پل بزرگراه امام علی اجرا خواهد شد. همین طور از ساعت ۱۴ روز سه شنبه در راه جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از میدان جمهوری اسلامی تا خیابان آزادی و در ادامه شمال به جنوب خیابان توحید از میدان توحید تا خیابان آزادی، شمال به جنوب خیابان حافظ از تقاطع کریمخان و خیابان های حبیب اللهی و بلوار برادران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به سمت جنوب تا خیابان آزادی محدودیت تردد خواهیم داشت.

وی با اشاره به دیگر محدودیت های تردد که در مسیرهای عمود بر طول مسیر جشن غدیر اجرا خواهد شد، اظهار داشت: در خیابان کارگر حدفاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز، خیابان های فردوسی و قرنی حدفاصل خیابان های جمهوری تا سمیه، خیابان ولیعصر حدفاصل خیابان جمهوری تا طالقانی و میدان ولی عصر نیز ممنوعیت تردد از ساعت ۱۴ اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در خیابان های عمود بر خیابان انقلاب در ضلع شمالی شامل خیابان استاد نجات اللهی از سمیه به سمت جنوب، خیابان فلسطین، خیابان وصال شیرازی و خیابان قدس از طالقانی به سمت جنوب و خیابان ۱۶ آذر از بلوار کشاورز و پورسینا، خیابان شهید مدنی از بخشی فرد، خیابان شریعتی از تقاطع سمیه، نامجو خواجه نصیر، خیابان ایرانشهر از تقاطع سمیه، کنار گذرخیابان سپاه به خیابان انقلاب، خیابان لاله زار از شهید قائدی نیز با محدودیت تردد مواجه می باشد.

موسوی پور اظهار داشت: در خیابان های عمود بر خیابان انقلاب در ضلع جنوبی شامل خیابان های خارک از استاد شهریار، ابوریحان، رازی، دانشگاه، ۱۲ فروردین، فلسطین، منیری جاوید از دکتر لبافی نژاد به سمت شمال تا خیابان انقلاب، خیابان پارس از شهید تقوی، خیابان شهید مدنی از خیابان مازندران و خیابان روشندلان از میدان ابن سینا نیز ممنوعیت تردد اجرا می شود.

وی افزود: همین طور در خیابان های عمود بر خیابان آزادی در ضلع شمالی شامل خیابان های دکتر قریب شمالی، اسکندری شمالی از خیابان فرصت شیرازی به سمت خیابان آزادی، رودکی شمالی و خوش شمالی از خیابان نیایش تا آزادی و خیابان های عمود بر خیابان آزادی در ضلع جنوبی شامل خیابان های جمالزاده، نوفلاح، زارع، اوستا، ساسان به سمت خیابان آزادی، اسکندری جنوبی، رودکی جنوبی، خوش جنوبی از کلهر به سمت شمال تا خیابان آزادی، خیابان جیحون از بهنود به سمت شمال تا خیابان آزادی، خیابان آذربایجان از تقاطع قصرالدشت و کارون و خیابان های حیدرتاش، اسداللهی، شهیدان از دکتر هوشیار نیز از ممنوعیت تردد اجرا شده است.

جلوگیری از تردد موتورسواران در راه جشن غدیر

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ همین طور اصرار کرد که از ورود و تردد موتورسواران در ساعات برگزاری جشن در خیابان های آزادی، انقلاب و دماوند جلوگیری می شود.

موسوی پور درباره ی حلقه اول محدودیت تردد نیز اظهار داشت: به طورکلی می توان اظهار داشت که از سمت شمال کلیه معابر عمود بر خیابان های آزادی، انقلاب و دماوند یک تقاطع مانده به محدوده مراسم از قبیل خیابان سمیه –فرصت -خیابان نیایش –خیابان صالحی، از سمت غرب ضلع شرقی میدان آزادی، از سمت جنوب کلیه معابر عمود بر خیابان های آزادی، انقلاب و دماوند یک تقاطع مانده به محدوده مراسم خیابان های تقوی، شهدای ژاندارمری و هوشیار و از سمت شرق بزرگراه امام علی است.

وی با اشاره به حلقه دوم محدودیت های تردد نیز اظهار داشت: از سمت شمال در خیابان مدنی، خیابان شهید طالقانی، خیابان نصرت، بلوار شهید تیموری و خیابان شهید صالحی، از سمت غرب از ضلع غربی میدان آزادی، از سمت جنوب از خیابان دامپزشکی، خیابان جمهوری، خیابان مجاهدین و سمت شرق نیز خیابان سبلان در حلقه محدودیت های دوم است.

به گفته موسوی پور حلقه سوم محدودیت های تردد نیز از شمال شامل خیابان های کریم خان زند، خیابان فاطمی، باقرخان، ستارخان و بزرگراه شیخ فضل الله، از سمت غرب شامل بزرگراه لشگری سه راه فرودگاه، از سمت جنوب خیابان های امام خمینی، مجاهدین و پیروزی و از سمت شرق خیابان نیروی هوایی را شامل می شود.

مسیرهای جایگزین تردد در روز عید غدیر کدام است؟

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره ی مسیرهای جایگزین برای تردد شهروندان در طول برگزاری جشن غدیر و اجرای محدودیت های ترافیکی اظهار داشت: بزرگراه امام علی در هر دو مسیر باز است. همین طور در طول این مدت زیرگذر سعدی بصورت دو طرفه مورد استفاده قرار می گیرد. تونل توحید در هر دو مسیر، زیر گذر استاد معین در هر دو مسیر، پل چوبی در هر دو مسیر، بزرگراه محمد علی جناح و بزرگراه سعیدی به عنوان مسیرهای جایگزین برای اتصال شمال به جنوب تهران است.

به گفته وی مسیر بزرگراه ستاری به جنوب، بزرگراه لشگری به شرق و خیابان معراج مسیر دسترسی به فرودگاه است.

موسوی پور همین طور با سفارش به شهروندان اظهار داشت: به اطلاع شهروندان محترم می رساند که ۱۷ محل برای توقف اتوبوس های شرکت واحد و ۱۳ مسیر نیز برای جابجایی شهروندان به سمت محل مراسم در خیابان آزادی، انقلاب و دماوند بوسیله تاکسی رفت و برگشت درنظر گرفته شده است. همین طور باتوجه به ممنوعیت ها و محدودیت های تردد و توقف به شهروندان عزیز سفارش می شود برای حضور در این مراسم حتی الامکان از وسایل حمل و نقل عمومی خصوصاً از مترو استفاده گردد.

محل توقف اتوبوس ها در جشن غدیر کجاست؟

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره ی محل توقف و چینش اتوبوس های شرکت واحد نیز اظهار داشت: اتوبوس های شرکت واحد در راه غرب به شرق خیابان دماوند از خیابان منتظری، مسیر غرب به شرق خیابان پیروزی از میدان شهداء تا پیش از خیابان شکوفه، مسیر جنوب به شمال خیابان سپهبد قرنی از ۱۰۰ متر بالاتر از تقاطع انقلاب، مسیر شمال به جنوب خیابان فردوسی از میدان فردوسی، مسیر جنوب به شمال خیابان ولیعصر از خیابان جمهوری اسلامی تا قبل میدان ولیعصر، مسیر شمال به جنوب خیابان ولیعصر از ۱۰۰ متر پایین تر از تقاطع انقلاب و مسیر جنوب به شمال خیابان کارگر از خیابان فرصت به سمت شمال خواهد بود.

وی افزود: اتوبوس های شرکت واحد همین طور در راه شمال به جنوب خیابان کارگر از ۱۰۰ متر پایین تر از میدان انقلاب، مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی پیش از میدان توحید، مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران پیش از میدان توحید، بزرگراه یادگار امام از خیابان آزادی به سمت شمال، خیابان نامجو، مسیر جنوب به شمال خیابان اکبری، مسیر شمال به جنوب خیابان استاد معین، خیابان معراج به سمت شرق، پایانه آزادی و خیابان آذربایجان به سمت غرب مستقر خواهند بود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره ی مسیرهای مجاز تردد تاکسی های رفت و برگشت نیز اظهار داشت: مسیر تردد این تاکسی ها در خیابان دماوند حدفاصل بزرگراه امام علی تا میدان امام حسین، خیابان مدنی از بخشی فرد تا میدان امام حسین، خیابان شریعتی از سه راه طالقانی تا خیابان انقلاب، خیابان سپهبد قرنی از خیابان طالقانی تا پیش از میدان فردوسی، خیابان فردوسی حدفاصل چهارراه استانبول تا پیش از میدان فردوسی، خیابان حافظ از تقاطع کریمخان تا زیر پل کالج، خیابان ولیعصر از میدان ولیعصر تا تقاطع خیابان انقلاب و خیابان ولیعصر از تقاطع جمهوری اسلامی تا تقاطع خیابان انقلاب خواهد بود.

موسوی پور افزود: همین طور مسیر تعدادی دیگر از این تاکسی ها نیز خیابان کارگر حدفاصل تقاطع فاطمی تا تقاطع نصرت، خیابان کارگر جنوبی از تقاطع جمهوری اسلامی تا پیش از میدان انقلاب اسلامی، خیابان توحید از میدان توحید تا تقاطع فرصت، میدان تیموری، خیابان صالحی، خیابان اکبری و تقاطع خیابان آزادی و میدان صادقیه و میدان آزادی خواهد بود.

وی با اعلان اینکه ماموران پلیس راهور برای برگزاری جشن عید غدیر در آماده باش کامل قرار دارند، اظهارکرد: تمهیدات ترافیکی تا ساعات پایانی شب ادامه خواهد داشت و تا زمان تخلیه کامل جمعیت ماموران پلیس راهور در معابر حضور داشته و نسبت به مدیریت ترافیک اقدام خواهند کرد.منبع:

1403/04/06
20:19:44
0.0 / 5
4145
تگهای خبر: حراج , شركت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هشدار به تهرانی ها! تردد از این سه خیابان از ۸ بامداد فردا ممنوعست
نظر شما در مورد هشدار به تهرانی ها! تردد از این سه خیابان از ۸ بامداد فردا ممنوعست
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵