اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی کشور

اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی کشور حراج کن: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی کشور را تشریح نمود.به گزارش حراج کن، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده ها در امتداد تسهیل در تردد بین شهری هموطنان آگاهی داد.

سرهنگ احمد شیرانی، در گفت و گو با مهر از اجرای محدودیت های ترافیکی در جاده ها در بازه زمانی دوشنبه ۴ تیر الی شنبه ۹ تیر ماه در امتداد مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد بین شهری هم وطنان آگاهی داد و اظهار داشت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ الی ساعت ۶ بامداد شنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است؛ اما تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی با اعلان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد از اعمال محدودیت تردد شمال به جنوب در صورت پر حجم بودن ترافیک آگاهی داد و اضافه کرد: روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ های ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ و ۵ تیر ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه به شرح زیر اعلام می شود.

شیرانی اظهار داشت: از ساعت ۱۱ از مرزن آباد به سمت تهران انسداد بصورت کامل اعمال می گردد (شمال به جنوب)؛ از ساعت ۱۳ از شروع پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می شود. و در ادامه از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

وی از اعمال محدودیت تردد جنوب به شمال و محدودیت قطعی آگاهی داد و اضافه کرد: روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه به شرح زیر است؛ یعنی از ساعت ۱۲ از شروع بزرگراه تهران-شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود؛ سپس از ساعت ۱۳ از شروع پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال شده و در ادامه از ساعت ۱۵ از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه اعمال می گردد (شمال به جنوب).

شیرانی افزود: از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا اشاره کرد: تردد از مسیر جاده قدیم کرج-چالوس تا محدوده تونل کندوان برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در ایام اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۷ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوعست.

وی با اشاره به این که تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوعست گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ دوشنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ الی ساعت ۲ بامدادان چهارشنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ و همین طور از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه تاریخ های ۷ و ۸ تیرماه ۱۴۰۳ از محور هراز ممنوعست.

سرهنگ شیرانی اعلام نمود: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی از روز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ الی روز شنبه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ بصورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس صورت خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ روزهای سه شنبه و جمعه تاریخ های ۰۵ و ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ است.

سرهنگ شیرانی اعلام نمود: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس نیز تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ روزهای سه شنبه و جمعه تاریخ های ۰۵ و ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از اعمال محدودیت تردد مقطعی در محور فشم آگاهی داد و اظهار داشت: در محور فشم از ساعت ۱۷ الی ۲۰ روز جمعه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ محدودیت ترافیکی از انتهای محور نقطه پل حاجی آباد یا پیچ کلیگان (ابتدای پیچ آریانا) بصورت یکطرفه به سمت خروجی فشم صورت خواهد گرفت.


1403/04/05
19:23:23
0.0 / 5
152
تگهای خبر: حراج , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی کشور
نظر شما در مورد اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی کشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵