شرکت نیو وود چه سالی تاسیس شد؟

شرکت نیو وود چه سالی تاسیس شد؟ به گزارش حراج کن، شرکت توسعه تجارت مهر آذران تحت عنوان نیو وود در تاریخ ۱۴ اسفند سال ۱۳۸۳به صورت سهامی خاص تاسیس و در تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۰ به نام نیو وود تغیر نام داد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، شرکت توسعه تجارت مهر آذران تحت عنوان نیو وود در تاریخ ۱۴ اسفند سال ۱۳۸۳ به صورت سهامی خاص تأسیس و در تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۰ به نام نیو وود تغیر نام داد.
مواد اولیه مصرفی
Polywood

تولید روزانه
۱۰۰۰ لنگه درب خام
آشنایی با محصولات تولیدی
شرکت نیو وود بانام تجاری Newwood نخستین تولید کننده صفحه وقطعات پلی وود به صورت خام وروکش داروهمچنین محصولات نهایی ازقبیل درب ضدآب، درب داخلی و چهارچوب پلی وود درتنوع سایز طرح ورنگ مبادرت به تولید بافرمولاسیون منحصر به فردخود کرد.
polywood چیست؟
پلی وود نوعی کامپوزیت تشکیل شده ازچوب و ترموپلاستیک است که درصنایع مختلف ساختمانی ازجمله کابینت سازی، درب و... مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای درب های polywood
مهمترین خصوصیت پلی وود ضدآب و قابل شستشو بودن این محصول است. عایق کامل هرنوع اشعه و امواج رادیو مغناطیسی، صوت، گرما و سرما
آنتی باکتریال
مقاوم در مقابل نفوذ هر نوع اسید، مایعات و چربی ها
بدون هیچ گونه انبساط و انقباض در شرایط مختلف آب و هوایی
استقامت بسیار بالا وزن سبک و مقاوم در مقابل هر نوع ضربه وخش غیر قابل اشتعال و مقاوم در مقابل حریق
دارای حداقل عمر مفید ۳۰ سال بدون هیچگونه تغییر شکل
کاملاً قابل شستشو
مقاوم در مقابل نفوذ حشرات و جانورانی مثل موریانه و موش

پلی وود تا چنددرصد ضدآب است؟
درب های ضد آب نیو وود ۱۰۰ درصد ضدآب و قابل شستشو است.
آی ا درب های Polywood مناسب برای درب های بی مارستان ی هستند؟
Polywood یک نوع مصنوعی است که از ترکیب چوب و پلاستیک تولید می شود. این ماده به علت خصوصیت های مختلفی که دارد، بعنوان جایگزینی برای چوب و دیگر مصالح در بعضی از کاربردها استفاده می شود.
ویژگی های Polywood:
مقاومت به رطوبت: Polywood به علت حاوی پلاستیک، مقاوم به رطوبت است که می تواند در محیط های با تغییرات جوی شدید یا محیط های با رطوبت نسبی بالا مفید باشد.
ضد زنگ: به علت عدم حضور فلزات، Polywood از زنگ زدگی مستثنی است و می تواند در محیط هایی که زنگ زدگی مشکل ساز استفاده گردد.
مقاومت به حرارت: این ماده به صورت عموم مقاوم به حرارت است، اما میزان مقاومت آن به حرارت بستگی به ترکیبات دقیق محصول و کاربردهای خاص آن دارد.
مقاومت به ضربه: اگر Polywood دارای خصوصیت مقاومت به ضربه باشد، می تواند در کاربردهایی که احتیاج به ایمنی و مقاومت به ضربه دارند، مورد استفاده قرار گیرد.
برای استفاده از Polywood در درب های بیمارستانی، نکات زیر اهمیت دارند:
استانداردهای بهداشتی: پیش از استفاده برای درب های بیمارستانی اطمینان حاصل کنید که محصول با استانداردهای بهداشتی و ایمنی بیمارستانی سازگار است.
ضدعفونی و تمیزی: مهم می باشد که مصالح مورد استفاده در درب، از قابلیت ضدعفونی و تمیزی بالا برخوردار باشند.
مقاومت به ضربه: اگر درب باید مقاوم به ضربه باشد، اطمینان حاصل کنید که Polywood این خصوصیت را دارد.

درب های پلی ودد را میتوان برای درب های سرویس بهداشتی منازل و دفاتر تجاری استفاده نمود؟
استفاده از درب های Polywood برای درب های سرویس بهداشتی منازل و دفاتر تجاری امکان دارد با عنایت به خصوصیت های این محصول مناسب باشد. اما در انتخاب و استفاده از این درب ها، نکات زیر را باید در نظر گرفت:
مقاومت به ضربه و خط و خش: در درب های سرویس بهداشتی که به صورت مداوم استفاده می شوند و اغلب توسط خیلی از افراد دستکاری می شوند، مهم می باشد که مصالح مورد استفاده مقاوم به ضربه و خط و خش باشند. اگر Polywood این خصوصیت ها را داشته باشد، امکان دارد مناسب باشد.
استانداردهای بهداشتی و تمیزی: از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که مصالح مورد استفاده در درب های بهداشتی به استانداردهای بهداشتی و تمیزی مطابقت داشته باشند. این مورد بخصوص در مناطق با تردد بالا حائز اهمیت می باشد.
ضدعفونی و شستشو: اگر امکان ضدعفونی و شستشو برای درب ها مهم می باشد، مطمئن شوید که Polywood این توانایی را دارد.
مقاومت به شرایط محیطی: اگر محیط اطراف شامل تغییرات آب وهوایی شدید می باشد یا در معرض آب و رطوبت قرار دارد، مهم می باشد که Polywood مقاوم به این شرایط باشد.
قابلیت نصب و نگهداری آسان: اگر امکان نصب و نگهداری آسان از اهمیت بالایی برخوردار است، مطمئن شوید که Polywood این خصوصیت را دارد.
شرایط صادارت
۹۰ درصد تولید شرکت به کشورهای عراق، عمان، تاجیکستان، کویت و ترکیه صادر می شود.
منبع: سایت newwood.ir
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/10/19
13:19:38
0.0 / 5
215
تگهای خبر: تولید , سرویس , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شرکت نیو وود چه سالی تاسیس شد؟
نظر شما در مورد شرکت نیو وود چه سالی تاسیس شد؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱