سخنگوی شهرداری تهران تاكید كرد

پیش بینی آسانسور و پله برقی برای ایستگاه های جدید مترو

پیش بینی آسانسور و پله برقی برای ایستگاه های جدید مترو به گزارش حراج کن، سخنگوی شهرداری تهران اظهار داشت: تجهیزات آسانسور و پله برقی برای تمام ایستگاه هایی که اخیراً در مترو به بهره برداری رسیده اند، پیش بینی شده و نصب و راه اندازی آن به رفع اختلاف با سازمان استاندارد بستگی دارد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، عبدالمطهر محمدخانی درباب مناسب سازی معابر شهر تهران اظهار داشت: در مورد آسانسورهای مترو مسئله ای با سازمان استاندارد در مورد نوع بیمه وجود دارد؛ بیمه اعلام می کند که از ارتفاع مشخصی به بالا، سازمان استاندارد تأیید نمی کند و بخشنامه ای برای آن وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای تمام ایستگاه های مترو که راه اندازی می شود، تجهیزات پله برقی و آسانسور در انبار وجود دارد، اما مسئله این است که اختلاف با سازمان استاندارد باید برطرف شود.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اشاره کرد: ما در این شرایط ۲ راه حل داریم؛ یا باید اجرای طرح ها را متوقف نماییم و یا از بین بد و بدتر، شرایطی را انتخاب نماییم که قسمتی از مردم از خدمات بهره مند شوند. در نهایت باید توافقاتی با سازمان استاندارد برای رفع اختلافات صورت گیرد.

محمدخانی در آخر اظهار امیدواری کرد که با پیگیری های انجام شده و همراهی سازمان استاندارد، موضوع به سود مردم برطرف و مسیر خدمات رسانی به شهروندان هموار می شود.

بنا براعلام سایت شهر، در ایام اخیر تعدادی کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از ایستگاه های احداثی جدید مترو، مدعی عدم مناسب سازی این ایستگاه ها برای افراد دارای معلولیت شده بودند.

منبع:

1402/05/22
07:02:34
0.0 / 5
218
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیش بینی آسانسور و پله برقی برای ایستگاه های جدید مترو
نظر شما در مورد پیش بینی آسانسور و پله برقی برای ایستگاه های جدید مترو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳