قیمت دنا پلاس اصلاح می شود

قیمت دنا پلاس اصلاح می شود حراج کن: افزایش قیمت دنا پلاس که طی چند روز گذشته تبدیل به یک چالش جدی شده بود بالاخره با ورود شورای رقابت اصلاح گردید و اعلامیه اصلاحی آن به زودی از طرف شرکت خودروساز منتشر خواهد شد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، ۱۶ خرداد ماه شورای رقابت در مصوبه ای اعلام نمود که قیمت ۲۸ محصول شرکت ایران خودرو به سبب اعمال برخی استانداردهای الزامی و اختیاری و تغییرات فنی در خودرو ها، گرفتار تغییر شده است.
بر اساس مصوبه شورای رقابت از ۲۹ محصول، ۳ محصول با کاهش قیمت (بر مبنای قیمت محصول پایه) مواجه شدند؛ بدین سان خودروی دنا پلاس رینگ فولادی با ۴۳ میلیون و ۸۶۱ هزار و ۳۹۴ تومان، پژو ۲۰۷ دستی TU۳ با ۱۰ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۳۹۱ تومان و پژو ۲۰۷ دستی با ۶ میلیون و ۳۵ هزار و ۲۰۵ تومان کاهش قیمت مواجه گشته اند.
شرکت ایران خودرو نیز بیستم خرداد ماه برمبنای مصوبه شورای رقابت جدول جدیدی از قیمت محصولات خود منتشر نمود. (جزئیات بیشتر)
بررسی ها نشان میدهد که از ۳ محصول مذکور قیمت ۲ محصول در لیست جدید نسبت به قیمت فروردین ماه با افزایش روبه رو شده است؛ به گونه ای که قیمت دنا پلاس از ۲۸۱ میلیون و ۴۳۷ هزار و ۴۳۸ تومان به ۳۴۷ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۴۷۰ تومان، و قیمت پژو ۲۰۷ دستی از ۲۵۷ میلیون و ۵۴۸ هزار و ۸۵۵ تومان به ۲۸۲ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۲۸۳ تومان رسیده است.
با توجه به پیگیری متقاضیان خرید این محصول که حتی چند روز مقابل شورای رقابت نیز دست به اعتراض زدند، در نهایت شورای رقابت جلسه ای برای گرفتن نظرات سازمان حمایت و شرکت ایران خودرو در مورد قیمت دناپلاس برگزار کرد.
در این جلسه قرار شد که خودروسازان محصولات خودرا فقط برمبنای مصوبات شورای رقابت اعلام کنند. به همین دلیل نیز پیگیری های خبرنگار مهر نشان میدهد که شرکت ایران خودرو منطبق با نظر شورای رقابت به زودی در اعلامیه اصلاحی، جزییات قیمت دنا پلاس را منتشر خواهدنمود.
امروز نیز شورای رقابت در بخشنامه ای اصرار کرد که تخطی از مصوبات شورای رقابت نه فقط تخلف شمرده می شود بلکه پیگرد قضائی نیز دارد.


منبع:

1402/04/02
19:08:02
0.0 / 5
289
تگهای خبر: افزایش قیمت , خرید , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد قیمت دنا پلاس اصلاح می شود
نظر شما در مورد قیمت دنا پلاس اصلاح می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵