رئیس مركز مطالعات شهرداری تهران خبر داد

همایش بین المللی حکمرانی مشارکتی در پاییز سال جاری

همایش بین المللی حکمرانی مشارکتی در پاییز سال جاری حراج کن: رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهرداری تهران از برگزاری همایش بین المللی «حکمرانی مشارکتی» در پاییز سال جاری آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، عطا الله آتانی در حاشیه نخستین همایش «شهروند و اداره شهر» در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه برنامه ای که شهردار تهران در هنگام انتخاب به شورای شهر تهران ارائه داد اداره شهر برمبنای مشارکت شهروندان بود، اظهار داشت: اقدامات انجام شده بر طبق این برنامه تا حالا خوب بوده است. تعدادی از ایده ها مانند «من شهردارم» در عرصه اداره شهر بوده و با مشارکت مردم پیش رفته است.
وی ادامه داد: بدنبال تحقق حکمرانی مشارکتی هستیم و به همین دلیل همایش بین المللی حکمرانی مشارکتی در پاییز ماه برگزار می شود تا از نظرات صاحب نظران خارجی و ظرفیتهای داخلی استفاده گردد.
آتانی با اشاره به پروژه «من شهردارم» اظهار داشت: حدود 500 هزار نفر در این برنامه شرکت و پروژه های محلات خودرا انتخاب نموده اند.
وی با اشاره مطالعات انجام شده درباب پیاده روی مهمانی غدیر اظهار داشت: این جشن به شهرداری ارتباط ندارد و کار مطالعاتی نداشته و به طور اجرائی است؛ البته در ارتباط با این جشن ها پژوهش هایی انجام شده است.
منبع:

1402/03/29
13:12:13
0.0 / 5
255
تگهای خبر: شركت , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد همایش بین المللی حکمرانی مشارکتی در پاییز سال جاری
نظر شما در مورد همایش بین المللی حکمرانی مشارکتی در پاییز سال جاری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵