معاون اقتصادی رئیس جمهور:

تولید خودرو در کشور به اندازه تقاضا نیست

تولید خودرو در کشور به اندازه تقاضا نیست به گزارش حراج کن، معاون اقتصادی رییس جمهور با اعلان اینکه تولید خودرو در کشور به اندازه تقاضا نیست، اظهار داشت: این وضعیت، بازار خودرو را گرفتار التهاب کرده است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، محسن رضایی ظهر شنبه در ادامه سفر به استان سمنان در حاشیه بازدید از کارخانه اتومبیل سازی در سمنان ضمن اشاره به بازار خودروی کشورمان، بیان نمود: بازار خودرو امروز در یک نوع التهاب به سر می برد.
وی با اشاره به اینکه تولید خودرو کمتر از تقاضا است و بنابراین تولید و تقاضا در کشور تناسب ندارند، اضافه کرد: تقاضای انباشته و تولید کم پدیده ای است که امروز با آن روبرو می باشیم.
معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه پیگیر ساماندهی بازار خودرو هستیم، ابراز کرد: رفع بخشی از نیاز بازار خودرو با واردات خودرو از جانب دولت پیگیری می شود.
رضایی اظهار داشت: ما امروز به لحاظ صنایع نظامی، پهپاد و موشک پیشرفت قابل توجهی داریم اما خودروسازی ما هم باید از چنین پیشرفتی برخوردار باشد تا بتوانیم در زمینه کیفیت و هم قیمت در بازارهای دنیا جا باز نماییم.
وی با اشاره به اینکه اصلاح سیستم بانکی یکی از تاکیداتی است که سران قوا دارند اضافه کرد: پشتیبانی از سرمایه گذاری و توجه به اقشار صدمه پذیر از دیگر موضوع هایی است که سران قوا به آن تاکید دارند.


منبع:

1402/03/14
13:42:20
0.0 / 5
284
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تولید خودرو در کشور به اندازه تقاضا نیست
نظر شما در مورد تولید خودرو در کشور به اندازه تقاضا نیست
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳