ثبت بیش از ۱۶۸ هزار تولد و ۷۱ هزار فوتی در فروردین ۱۴۰۲

ثبت بیش از ۱۶۸ هزار تولد و ۷۱ هزار فوتی در فروردین ۱۴۰۲ حراج کن: به گزارش حراج کن، بر پایه آمار ثبت احوال کشور تعداد ولادت در یک ماهه نخست سالجاری 168 هزارو 142 مورد ثبت شده است، همینطور تعداد فوت شدگان ثبت شده در همین مدت 71 هزار و 299 مورد بوده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، از مجموع ولادت های ثبت شده در یک ماهه نخست سال جاری در کشور به ترتیب استانهای تهران با ۲۱ هزار و ۵۱۸ نفر، خراسان رضوی با ۱۶ هزار و ۷۷۷ نفر و سیستان و بلوچستان با ۱۴ هزار و ۴۲۶ نفر در رتبه های اول تا سوم بیشترین تعداد ولادت در یک ماهه نخست سال جاری در میان استانها را داشتند.
استانهای سمنان با ۱۰۵۷ نفر، ایلام با ۱۰۷۴ نفر و کهگیلویه و بویراحمد با ۱۵۸۱ تولد نیز به ترتیب در کل ولادت های یک ماهه نخست سال ۱۴۰۲ رتبه کمترین ولادت در کشور را به خود اختصاص داده اند.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، همین طور در یک ماهه نخست سال جاری در کشور ۷۱ هزار و ۲۹۹ فوتی به ثبت رسیده است که بر پایه مرگ و میرهای ثبت شده در سازمان ثبت احوال کشور، از مجموع فوت های ثبت شده طی این مدت، استانهای تهران با ۱۱ هزار و ۳۵۳ فوت، خراسان رضوی با ۵ هزارو ۵۰۱ فوت و استان اصفهان با ۴ هزار و ۵۴۹ فوت به ترتیب بالاترین میزان فوت در کشور را داشتند.
در همین مدت، سه استان ایلام با ۴۶۵ فوت، استان کهگیلویه و بویراحمد با ۴۹۵ فوت و استان سمنان با ۶۳۱ فوت به ترتیب پایین ترین میزان فوتی در کشور را به ثبت رسانده آمد.




منبع:

1402/03/04
13:08:47
0.0 / 5
308
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت بیش از ۱۶۸ هزار تولد و ۷۱ هزار فوتی در فروردین ۱۴۰۲
نظر شما در مورد ثبت بیش از ۱۶۸ هزار تولد و ۷۱ هزار فوتی در فروردین ۱۴۰۲
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳