رئیس مركز سامانه مدیریت شهری شهرداری تهران خبر داد

ارائه خدمات گردشگری بصورت شبانه روزی از 29 اسفند

ارائه خدمات گردشگری بصورت شبانه روزی از 29 اسفند به گزارش حراج کن، رییس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی شهرداری تهران اظهار داشت: در سامانه 137 پلاس خدمات ما 24 ساعته است و از روز دوشنبه خدمات گردشگری 24 ساعته می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، رضا ناصری سرای درباره ی سامانه ۱۳۷ پلاس شهرداری و خدمات جدید حوزه گردشگری در این سامانه اظهار داشت: از برج ۲ امسال اتفاق جدیدی در سامانه ارتباط مردمی شهرداری رقم زدیم و و تحول بزرگی صورت گرفت که مبارک بود و این مساله را می توانیم در آمار مشارکت مردم مشاهده نماییم. این اتفاق بستر مشارکت مردم در موضوعات شهری را تسهیل کرد و مردم می توانند در آن اظهار نظر و همین طور انتقاد و شکایت کنند و بستر گزارشگری فساد را در سامانه ایجاد کردیم و حوزه گردشگری و خدمات شهری هم به این سامانه، اضافه می شود.
وی ادامه داد: امروز در سامانه ۱۳۷ پلاس، زیر کلیدی در سرشماره ۱۳۷ قرار دادیم که شامل خدمات شهروندی و گردشگریست که به عموم مردم این خدمات ارائه می شود و جامعه هدف ما همه مردم کشور هستند و مسافران نوروزی می توانند از آن بهره گیرند.
ناصری سرای اظهار داشت: عزیزان در ساعات اداری می توانند با سامانه ۱۳۷ پلاس تماس بگیرند و زیر کلید خدمات شهروندی و گردشگری را انتخاب کنند که بحث اول در مورد راهنمایی و گرفتن تورهای گردشگری شهر تهران و موضوع دوم در مورد راهنمایی و مشاوره در زمینه گردشگریست. در سامانه ۱۳۷ پلاس خدمات ما ۲۴ ساعته است و از روز دوشنبه خدمات گردشگری ۲۴ ساعته می شود.
طبق گزارش سایت شهر، ناصری سرای اشاره کرد: برخی از کمپ ها در پارک ها و مراکز اقامتی کم هزینه را شهرداری برای افرادی که تهران را به عنوان مرکز گردشگری نوروزی انتخاب کردند، به وجود آورده است و مردم می توانند با تماس با ۱۳۷ پلاس از اطلاعات آن آگاه شوند. در عید امسال با یک سوم حضور کارکنان، بصورت ۲۴ ساعته فعالیت خواهیم داشت.
منبع:

1402/01/01
02:23:45
0.0 / 5
309
تگهای خبر: خدمات , طلا , كشور , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه خدمات گردشگری بصورت شبانه روزی از 29 اسفند
نظر شما در مورد ارائه خدمات گردشگری بصورت شبانه روزی از 29 اسفند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳