سخنگوی شهرداری تهران عنوان كرد

خسارت ۳۰ میلیاردی ناآرامی ها به تجهیزات شهری تهران

خسارت ۳۰ میلیاردی ناآرامی ها به تجهیزات شهری تهران به گزارش حراج کن، سخنگوی شهرداری تهران با تأکید بر این که در پی ناآرامی های اخیر تهران بیش از 30 میلیارد تومان به تجهیزات شهری خسارت وارد شده است، اظهار داشت: البته هنوز میزان خسارات ثانویه احصا نشده است.


مطهر محمدخانی در گفت و گو با ایسنا، در مورد خسارت های وارده به شهرداری تهران در اتفاقات اخیر تهران، اظهار داشت: در جریان ناآرامی های اخیر تهران به شهرداری تهران خسارت های زیادی وارد شده، به شکلی که بیش از ۳۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده است و این عدد غیر از هزینه های ثانویه ای است که در جریان ناآرامی ها به شهرداری وارد شده است. چونکه خیلی از سازه های تبلیغاتی لطمه دیده و خیلی از شرکت های خصوصی طرف قرارداد با شهرداری از این ناآرامی ها خسارت هایی دیدند و حتی قرارداد تعدادی از آنها متوقف شده است که تعیین این خسارت ها زمانبر است.
وی با اعلان اینکه ما در ایستگاه های بی آر تی خسارت های زیادی دیدیم و حدود ۵۰ اتوبوس نیز لطمه دیده است، اضافه کرد: البته عکسی منتشر گردید که همه اتوبوس ها نسوخته و ما هم نگفتیم همه سوختند؛ بلکه برخی از این اتوبوس ها به آتش کشیده شده و سوخته شدند و به برخی نیز لطمه وارد شده است.
سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به لطمه جدی به فضاهای سبز و تاسیسات بازی کودکان در ناآرامی های اخیر، اظهار داشت: کاملا مشخص است که برخی تلاش داشتند که نارضایتی مردم را فراهم کنند؛ چونکه وقتی یک اتوبوس لطمه می بیند، در جریان خدمت رسانی یک خط اتوبوس، اختلال ایجاد می شود. البته تلاش می نماییم تا در مقابل این اقدام آشوبگران خدمات را بیشتر نماییم تا مردم کمتر لطمه ببینند.1401/08/11
10:02:42
0.0 / 5
358
تگهای خبر: تبلیغ , خدمات , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خسارت ۳۰ میلیاردی ناآرامی ها به تجهیزات شهری تهران
نظر شما در مورد خسارت ۳۰ میلیاردی ناآرامی ها به تجهیزات شهری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲