بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به گزارش حراج کن هیات روسی از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد بازدید نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، روابط عمومی شرکت اراضی عباس آباد اعلام نمود: هیات روسی که از شهرداری و سازمان گردشگری مسکو جهت شرکت در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» به ایران سفر کرده اند، برای بازدید و تبادل تجربیات با حضور در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از بخش های مختلف این منطقه گردشگری دیدن کردند.
هیات اعزامی از شهرداری و سازمان گردشگری مسکو در ابتدا با حضور در باغ کتاب در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از بخش های مختلف فروش و آموزش این مکان بازدید و سپس برج پرچم، بوستان طالقانی، پل طبیعت و پس از آن از پل ابریشم دیدن کردند. سپس با حضور در گنبد مینا با امکانات این مجموعه علمی آشنا شدند و از تکنولوژی تصاویر حقیقت مجازی (VR) در زمینه های گردشگری مجازی از فعالیتهای چند سال گذشته منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد دیدن کردند.
این هیات روسی، در کنار استقبال از برگزاری هفته مشترک فرهنگی بین تهران و مسکو، فضای حاکم در منطقه وسیع فرهنگی و گردشگری عباس آباد را بسیار جذاب تعریف کردند و کنار هم قرار گرفتن مراکز علمی، فرهنگی و گردشگری را همچون خصوصیت های مثبت اراضی عباس آباد دانستند که کمتر مکان شهری این خصوصیت را دارد.1401/04/17
20:08:00
0.0 / 5
358
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد
نظر شما در مورد بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳