نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران:

پل اتصالی ساختمان های شورا و شهرداری تهران با پل پالادیوم کاملا متفاوت می باشد

پل اتصالی ساختمان های شورا و شهرداری تهران با پل پالادیوم کاملا متفاوت می باشد به گزارش حراج کن نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: موضوع اتصال دو ساختمان شورای شهر و شهرداری تهران با مسئله پالادیوم کاملا متفاوت می باشد اما افرادی به دنبال این هستند که موضوعات خاصی را بی جهت مطرح کنند و بهانه ای قرار دهند برای تخریب کار بسیار ارزشمندی که توسط شهرداری انجام شده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پرویز سروری درباره پل اتصالی ساختمان های شورا و شهرداری و تفاوت آن با با پل پالادیوم اظهار داشت: مواردی که مطرح شده یک سری بهانه هایی است که بیشتر توسط همان کسانی که به مسئله پالادیوم نقد داشتند مطرح می شود.
وی با اعلان اینکه ساختمان شورای شهر و شهرداری تهران در زمان تصدی آقای غلامحسین کرباسچی بعنوان شهردار وقت در اختیار قرار گرفت، اظهار نمود: این دو ساختمان کاملاً به هم متصل هستند و اساسا هیچ سحطی را اشغال نکردند و به یک مجموعه مربوط هستند.
وی افزود: به اعتقاد من این اتصال نکته مثبتی است و پل موجود شرایطی را فراهم نموده که بجای این که زمان بیشتری در رفت وآمد بین این دو ساختمان گرفته شود، به گونه ای بتوان در زمانی کمتر، امور اداری و اجرائی مرتبط بین این دو دستگاه (شهرداری تهران و شورای شهر) را انجام داد.
سروری با تاکید بر این که پالادیوم مجموعه شخصی بوده و ساخت پل و تونل زیرزمینی در این ساختمان کاملا مغایر با قانون بوده است، تصریح کرد: برمبنای اسناد و مدارک مشخص بوده که سو استفاده هایی در این فضا صورت گرفته است و در گذشته بارها برای تخریب اقدام شده بود که متاسفانه به نتیجه نرسید.
وی افزود: اجرای حکم تخریب بخش های غیرقانونی ساختمان پالادیوم جزء افتخارات شهرداری جدید است که نشان میدهد با سوءاستفاده ها برخورد می کند.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه درباب پل اتصالی ساختمان شورا و شهرداری سو استفاده ای نشده است، اشاره کرد: دراین زمینه استفاده بهینه صورت می گیرد و انتفاع شخصی در آن وجود ندارد؛ موضوع اتصال این دو ساختمان با مسئله پالادیوم کاملا متفاوت می باشد اما افرادی به دنبال این هستند که موضوعات خاصی را بی جهت مطرح کنند و بهانه ای قرار دهند برای تخریب کار بسیار ارزشمندی که توسط شهرداری انجام شده است.
وی افزود: درباب پل موجود بین ساختمان های شرکت تجاری و شرکت نفت اطلاعی ندارم و باید گزارشات دریافت شود تا بتوان دراین زمینه نیز نظر داد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، مدتی پیش شهرداری تهران در اقدامی نادر اما قانونی حکم تخریب دو تونل زیرزمینی و یک تونل هوایی در ساختمان پالادیوم را برمبنای کمیسیون ماده ۱۰۰ اجرا کرد که این اتفاق بهانه ای شد تا حالا برخی در فضای مجازی و رسانه ای مدعی شوند که پل بین ساختمان های شهرداری و شورای شهر تهران و همین طور پل اتصالی ساختمان شرکت نفت و شرکت تجاری هم باید تخریب شود. حالا بعد از گذشت کمتر از یک ماه از اجرای این حکم، اخبار و ادعاهایی در فضای مجازی مطرح شده که شورای اسلامی شهر و شهرداری تهران باید بعنوان قانون گذار و مجری قوانین، پل موجود بین این دو ساختمان را نیز تخریب کند.
منبع:

1401/01/10
12:37:27
0.0 / 5
2105
تگهای خبر: ارز , شركت , طلا , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پل اتصالی ساختمان های شورا و شهرداری تهران با پل پالادیوم کاملا متفاوت می باشد
نظر شما در مورد پل اتصالی ساختمان های شورا و شهرداری تهران با پل پالادیوم کاملا متفاوت می باشد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴