پاسخ به سؤالات دینی و شبهات مذهبی در ۱۰ ایستگاه متروی تهران

پاسخ به سؤالات دینی و شبهات مذهبی در ۱۰ ایستگاه متروی تهران به گزارش حراج کن سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از برگزاری پایگاه مشاوره ˮنسیم بهشتˮ هم زمان با فرارسیدن ماه شعبان در متروی تهران اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید محمد نقیب با بیان این خبر اظهار داشت: به منظور پاسخگویی به سؤالات دینی و شبهات مذهبی مسافران شهر زیرزمینی، پایگاه "نسیم بهشت" در برخی از ایستگاه های منتخب از ۱۱ تا ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار شده است.

وی هدف از برگزاری این پایگاه را ارتقای سطح آگاهی مسافران در مورد مسائل دینی و آشنایی بیشتر شهروندان با سیره زندگی ائمه معصومین علیهم السلام عنوان نمود و اضافه کرد: کارشناسان حوزه های دینی و معرفتی در ایستگاه های امام خمینی (ره)، میدان شهدا، تئاتر شهر، شهدای هفتم تیر، شهید بهشتی، دروازه دولت، بهارستان، میدان حضرت ولی عصر (عج)، صادقیه و امام حسین (ع) آماده پاسخگویی به سؤالات مسافران هستند.

بنا براعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، مسافران می توانند از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با حضور در ایستگاه های منتخب مترو، پاسخ سؤالات دینی و شبهات مذهبی خویش را از راه کارشناسان حوزه های دینی و معرفتی دریافت نمایند.1400/12/14
22:06:43
0.0 / 5
301
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پاسخ به سؤالات دینی و شبهات مذهبی در ۱۰ ایستگاه متروی تهران
نظر شما در مورد پاسخ به سؤالات دینی و شبهات مذهبی در ۱۰ ایستگاه متروی تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱