حضور ناظران مدیریت بحران در مترو برای اخراج افراد دارای علایم کرونا

حضور ناظران مدیریت بحران در مترو برای اخراج افراد دارای علایم کرونا حراج کن: جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران با هدف پیگیری مصوبات جلسات اخیر ستاد، تصمیم گیری درباب وضعیت حمل و نقل عمومی و بررسی محدودیت های طرح ترافیک بمنظور کاهش تعداد مسافران و اتخاذ تصمیمات جدید برای کاهش لطمه ‎های ناشی از شیوع سویه جدید بیماری در سازمان مدیریت بحران شهر تهران اجرا شد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علی نصیری در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران با اشاره به وضعیت شیوع امیکرن در کشور و شهر تهران، میزان مبتلاشدن و بستری ناشی از این بیماری بر تمرکز روی این مساله اصرار کرد و تصریح کرد: پیگیری مصوبات ستاد بمنظور اجرای کامل آنها از اهمیت برخوردارست و باید چالش های موجود را به سرعت برطرف کرد.
وی همین طور با اشاره به اهمیت تشکیل تیم‎های نظارتی برای کنترل مراکز پرتجمع مانند سالن‎های سینما، جشنواره فیلم فجر و همین طور واگن‎های مترو بر ضرورت آگاه سازی شهروندان تهرانی نسبت به خطرات امیکرون تاکید کرد.
نصیری با بیان لزوم رعایت پروتکل‎های بهداشتی در بخش‎های مختلف شهرداری و فعالیت مستمر مراکز واکسیناسیون، درباب نتایج برگزاری این جلسه اظهار داشت: از شنبه هفته آتی ناظرین مدیریت بحران شهر تهران درباب کرونا در مترو حضور می یابند. این ناظرین از افرادی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند می خواهند که دستورالعمل ها بهداشتی را رعایت کرده و افرادی را هم که دارای علایم بیماری کرونا هستند با احترام از مترو خارج می کنند.
وی ضمن درخواست از شهروندان درباب رعایت پروتکلهای بهداشتی، بر لزوم اجرای برنامه های ویژه اطلاع رسانی به شهروندان درباره خطرات این بیماری در سطح شهر اصرار کرد و اظهار داشت: با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران تبلیغات موثری درباب کرونا در تهران صورت می گیرد.
پیگیری تزریق دز سوم واکسن به اقشار لطمه پذیر بوسیله اعزام تیمهای عملیاتی، بهره گیری از سامانه امید و سایر روشهای ممکن شناسایی و تدقیق آمار رانندگان تاکسی برای تزریق دز سوم، اتخاذ تصمیمات لازم درباب رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مترو و دیگر بخش های حمل و نقل عمومی و اعمال رویه یکسان در زمینه اطلاع رسانی و ایجاد یکپارچگی اجرائی، قسمتی از مصوبات جلسه بود.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در این جلسه علاوه بر رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران، مدیرعامل شرکت شهر سالم، اداره کل سلامت، تاکسیرانی و نمایندگان دیگر سازمان های عضو ستاد نیز حضور داشتند.
منبع:

1400/11/19
23:05:15
0.0 / 5
690
تگهای خبر: تبلیغ , جشنواره , شركت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حضور ناظران مدیریت بحران در مترو برای اخراج افراد دارای علایم کرونا
نظر شما در مورد حضور ناظران مدیریت بحران در مترو برای اخراج افراد دارای علایم کرونا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱