معرفی مرکز خدمات تایپ فوری آوا

معرفی مرکز خدمات تایپ فوری آوا نیاز بسیاری از مشتریان به تحویل سریع مطالب تایپ شده، موجب ایجاد دپارتمان تایپ فوری در این موسسه گردید. کلیه سفارشات از یک صفحه تا هزاران صفحه ، به صورت کاملا فوری تایپ و تحویل مشتریان عزیز می شود.


تایپ آوا، یک موسسه ارائه خدمات تایپ فوری در ایران می باشد. از سال 1376 تا سال 1386 خدمات تایپ این مرکز فقط به صورت حضوری انجام می شد، ولی از سال 1386 و با توسعه دولت الکترونیک و امکان پرداخت الکترونیک و ارسال فایلها از طریق شبکه های مجازی، ارائه خدمات تایپ آنلاین در دستور کار این مرکز قرار گرفت.

راه اندازی سایت تایپ آوا و آمادگی هزاران تایپیست آنلاین این سایت جهت  پذیرش سفارش تایپ مطالب دست نویس، فایل pdf، فایل صوتی، تایپ ریاضی و فرمول، تایپ انگلیسی و لاتین، تایپ پایان نامه و ... موجب رونق کسب و کارهای مختلف در ایران گردید.

افراد و شرکتهای زیادی سفارش تایپ مطالب خود را به این مرکز می سپرند و مطالب تایپ شده خود را بدون کوچکترین ایراد راس ساعت مقرر دریافت می نمایند.

اهم خدمات تایپ در این موسسه به صورت زیر می باشد:

تایپ فوری

نیاز بسیاری از مشتریان به تحویل سریع مطالب تایپ شده، موجب ایجاد دپارتمان تایپ فوری در این موسسه گردید. کلیه سفارشات از یک صفحه تا هزاران صفحه ، به صورت کاملا فوری تایپ و تحویل مشتریان عزیز می شود.

سفارش تایپ عادی

از آنجا که خدمات تایپ فوری شامل هزینه فوریت می شود، سفارش تایپ عادی به عنوان خدمات تایپ ارزان نیز در این مرکز ارائه می شود. زمان انجام تایپ در حالت عادی، با توافق تایپیست صورت می پذیرد و شامل فوریت نمی شود.

تایپ تخصصی

از آنجا که یک تایپیست ساده نمی تواند مطالب تخصصی رشته های مختلف علمی را تایپ کند، خدمات تایپ تخصصی نیز در این مرکز ارائه می شود. به عنوان مثال یک تایپیست ساده اطلاعی از عبارات و کلمه های تخصصی رشته حقوق ندارد و ممکن است در تشخیص این کلمات، خصوصا اگر بدخط نوشته شده باشند، دچار مشکل شود. این چالش با استخدام تایپیستهای فارغ التحصیل در رشته های مختلف علمی حل شده و در حال حاضر امکان تایپ مطالب در کلیه رشته های تخصصی وجود دارد.

تایپ پایان نامه

نیاز دانشجویان دانشگاههای مختلف به تایپ و ویراستاری پایان نامه بر اساس فرمت و شیوه نامه دانشگاه خود، منجر به تاسیس دپارتمان تایپ پایان نامه گردید. تایپیستهای این دپارتمان، آماده پذیرش و انجام تایپ و ویراستاری پایان نامه شما دانشجویان محترم می باشند. در حال حاضر خدمات تایپ پایان نامه در word و لاتکس در این موسسه ارائه می شود.

استخدام تایپیست

گزینش و استخدام تایپیستهای خوش قول، متعهد و متخصص موجب ارائه خدمات صحیح و در نتیجه رضایت مشتریان این مرکز می باشد. استخدام تایپیست به صورت حضوری، دورکاری، پاره وقت و کار در منزل صورت می پذیرد. ما در مرکز تایپ آوا حساسیت بسیاری در استخدام تایپیستها داریم و به طور متوسط از هر صد درخواست استخدام، یک نفر پذیرفته و مورد تایید قرار می گیرد.

نحوه سفارش تایپ

مرکز تایپ آوا، راههای زیادی جهت پذیرش و تایپ سفارشات شما مشتریان گرامی ارائه می دهد. پذیرش مطالب تایپی شما عزیزان از طریق شبکه های مجازی معروف مانند واتساپ، فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام و همچنین از طریق ارسال ایمیل امکان پذیر می باشد.

کافی است صفحات مطالب دست نویس خود را شماره گذاری نموده و توسط گوشی موبایل خود از آنها عکس تهیه نموده و در قالب یک فایل زیپ برای ما ارسال نمایید و یا فایل صوتی آن را تهیه و ارسال نمایید.

تایپیستهای این مرکز پس از تایپ این مطالب، آن را به صورت فایل word و pdf برای شما ارسال می نمایند. همچنین امکان تبدیل فایل تایپ شده به کلیه فرمتهای مورد نیاز شما، مانند پاورپوینت و اکسل نیز وجود دارد.

همکاران ما در بخش پشتیبانی، به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات پس از تحویل به شما مشتریان گرامی می باشند.

 

1400/09/28
16:47:39
0.0 / 5
415
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد معرفی مرکز خدمات تایپ فوری آوا
نظر شما در مورد معرفی مرکز خدمات تایپ فوری آوا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳