تایید مصوبات شورای شهر در فرمانداری تهران

تایید مصوبات شورای شهر در فرمانداری تهران حراج کن: نماینده شورای شهر تهران در هیات تطبیق فرمانداری از تایید چهار مصوبه شورا در فرمانداری آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، ناصر امانی بامداد امروز در دستور قبل از دستور خود با اشاره به جلسه هیات تطبیق جهت بررسی مصوبات شورای شهر اظهار نمود: هیات تطبیق مصوبات شورا پیرامون تخفیف ۲۵ درصدی عوارض شهری به مودیان، اصلاح پهنه R۲۵۱، مصوبه مشارکت بخش خصوصی در توسعه حمل و نقل خصوصاً حمل و نقل پاک را تصویب کرد.
وی با اشاره به اینکه فرمانداری مصوبه شورا در مورد تغییر نام خیابان ایران زمین به ایران دخت را قبول کرد اما برایشان ابهام وجود داشت که چه فرقی بین ایران دخت و ایران زمین است و درخواست داشتند که در اینطور تغییر نام ها توضیحات داده شود، اظهار داشت: همین طور از شهرداری می خواهم لوایح تعیین بهای خدمات همچون بلیت مترو، مراکز فرهنگی و غیره را به شورای شهر بیاورند چونکه قبل از این پیش از لایحه بودجه این لوایح در صحن شورا می آمد و باتوجه به ضیق وقت باید این لوایح مهم را بررسی نماییم.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی چمران نیز در واکنش به این تذکر خطاب به فروزنده معاون برنامه ریزی شهرداری که در جلسه حضور داشت، اشاره کرد: دقت کنید که نزدیک به ایام بودجه هستیم و شهرداری هرچه سریع تر لایحه بودجه را بیاورد تا اعضای شورا فرصت کافی جهت بررسی داشته باشند.
همین طور نرگس معدنی پور در واکنش به این تذکر اظهار نمود: شورای شهر خیابان ایران زمین را به ایران دخت تغییر نام نداده بلکه کوچه گاز واقع در خیابان ایران زمین شمالی به ایران دخت تغییر پیدا کرده است.
منبع:

1400/09/28
12:15:41
0.0 / 5
352
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تایید مصوبات شورای شهر در فرمانداری تهران
نظر شما در مورد تایید مصوبات شورای شهر در فرمانداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱