مساحت پایانه میدان ونک دو برابر می شود

مساحت پایانه میدان ونک دو برابر می شود شهردار منطقه 3 تهران از توسعه مساحت پایانه میدان ونک و افزایش سوله های بحران در این منطقه شهری توضیح داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حمید جوانی درباب ساماندهی میدان ونک اظهار داشت: در حاشیه غربی میدان ونک درحال افزایش تعداد سکوهای پایانه موجود هستیم و این پایانه بزرگ می تواند پاسخگوی همه نیازهای میدان ونک دراین زمینه باشد. در حقیقت مساحت پایانه موجود بالا رفته و دو برابر می شود. اگر این کار صورت گیرد علاوه بر استفاده از آن بعنوان پایانه حتی می توانیم فضاهای اضافه را برای ارائه سایر خدمات به شهروندان در نظر بگیریم.
شهردار منطقه ۳ اضافه کرد: درحال عقد دو قرارداد در امتداد ساماندهی پایانه میدان ونک هستیم که اگر اجرائی شود بخش عمده ای ازمشکلات میدان ونک و ترافیک حاصل از ایستگاه های تاکسی و بی نظمی در این عرصه در بخش شرقی میدان، حل می شود.
جوانی اضافه کرد: هم اکنون تاکسی های خطوط مختلف از شروع تقاطع گاندی تا محدوده میدان ونک در بزرگراه حقانی را درگیر ترافیک می کنند که با استقرار و جانمایی آنها در پایانه ضلع غربی می توان از این حجم ترافیک کاهش داد.
وی بیان کرد: بوسیله سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی مساله کمبود تاکسی و اتوبوس در خطوط منطقه ۳ را پیگیری می نماییم تا شاهد افزایش کیفی و کمی خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی در منطقه باشیم.
وی افزود: سه پایگاه مدیریت بحران در منطقه ۳ وجود دارد که این سوله ها از ظرفیت های منطقه به شمار می روند، اما تجمع و تمرکز این پایگاه ها بیشتر در قسمت غربی منطقه صورت گرفته و بخش شرقی منطقه با محرومیت درباب برخورداری از پایگاه های بحران مواجه می باشد.
شهردار منطقه ۳ عنوان کرد: در این منطقه به سبب کمبود زمین این پایگاه ها در طول سالیان گذشته افزایش پیدا نکرده است. البته سازمان مدیریت بحران آمادگی برنامه ریزی های لازم برای افزایش این سوله ها و تامین اعتبار آنرا دارد اما این کار مستلزم تامین فضا و زمین برای اجرا است. سوله های موجود آمادگی لازم برای پذیرش شهروندان در مواقع بحران را دارد ولی باید به فکر افزایش این سوله ها باشیم.
به گزارش پایگاه خبری شهر، بگفته جوانی یکی از این سوله ها در خیابان سرو واقع در بوستان طالقانی بعنوان مرکز واکسیناسیون در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته است.1400/08/22
11:24:06
0.0 / 5
339
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مساحت پایانه میدان ونک دو برابر می شود
نظر شما در مورد مساحت پایانه میدان ونک دو برابر می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵