اعلام نیازمندی ایران خودرو برای تعمیق خودکفایی در تولید

اعلام نیازمندی ایران خودرو برای تعمیق خودکفایی در تولید به گزارش حراج کن گروه صنعتی ایران خودرو به همراه ۱۰۰ سازنده و تأمین کننده زنجیره تولید خود، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور می یابد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو به همراه ۱۰۰ سازنده و تأمین کننده زنجیره تولید خود، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور می یابد. در این نمایشگاه که از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو (ساپکو)، در فضایی به مساحت پنج هزار متر مربع به همراه ۱۰۰ سازنده زنجیره تأمین ایران خودرو برای نمایش توانمندی ها و همینطور اعلام نیازمندی ها برای تعمیق خودکفایی حضور خواهد یافت.
معرفی توانمندی ها و نیازمندی های صنعت قطعه سازی به همراه ارائه تازه ترین فناوری ها و امکانات محصول تارا همچون برنامه های ساپکو در نمایشگاه قطعات است.
همچنین توانمندی های صنعت قطعه سازی در زمینه تولید و تأمین قطعات سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با مشارکت تعداد زیادی سازنده، در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
شرکت ساپکو با رویکرد تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، با مشارکت و همراهی زنجیره تأمین گروه صنعتی ایران خودرو، به منظور گسترش همکاری با فعالان عرصه صنعت خودرو و قطعه سازی و فراهم سازی زمینه بهره مندی از ظرفیت های جدید در زمینه تأمین قطعات و مجموعه های خودرو، تعامل شفاف با ذینفعان و معرفی توانمندی های این صنعت در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
ساپکو با ۱۰۰ سازنده شبکه تأمین ایران خودرو، در سالن خلیج فارس و سالن های۴۰ و ۴۱ با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، در این نماشگاه حاضر خواهد شد.

1400/08/14
17:06:20
0.0 / 5
830
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام نیازمندی ایران خودرو برای تعمیق خودکفایی در تولید
نظر شما در مورد اعلام نیازمندی ایران خودرو برای تعمیق خودکفایی در تولید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳