پیشنهاد برای تبدیل ساختمان بلدیه میدان امام خمینی به موزه شهرداری تهران

پیشنهاد برای تبدیل ساختمان بلدیه میدان امام خمینی به موزه شهرداری تهران معاون سابق فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: به شهردار تهران پیشنهاد داده شد که ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی (ره) به مرکز اسناد و موزه شهرداری تهران تبدیل گردد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی در مراسم تودیع خود ضمن تبریک به معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: به شورای شهر پیشنهاد دادیم که شرکت خاکریز آب به سازمان جمع آوری آبهای سطحی و رودخانه های شهر تهران تبدیل گردد تا بتواند خدمات بیشتری عرضه نماید، چونکه شرکت کار تجاری انجام می دهد.

وی اضافه کرد: همین طور به شهردار تهران پیشنهاد داده شد که ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی (ره) به مرکز اسناد و موزه شهرداری تهران تبدیل گردد.

عباس شعبانی معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز در مراسم معارفه خود اظهار داشت: دلیل این که حجم کارهای عمرانی در دوره قبل کم بوده در حقیقت تصمیم مدیریت شهری بود و به مفهوم توانایی پایین این معاونت نبوده است. بلکه بدنه فنی و عمرانی شهرداری قوی و مستحکم و دارای استاندارد است. باید در حق مرحله اول اعتماد این دوره از مدیریت شهری را ادا و تکالیف به زمین مانده را انجام دهیم و در مرحله دوم جهش و تحول در شهر را دنبال نماییم.
براساس گزارش پایگاه خبری شهر، وی اصرار کرد که در این دوره که ماموریت ها و حجم کارها بیشتر می شود باید امید را به بدنه معاونت فنی و عمرانی سرایت دهیم.1400/07/09
21:56:36
0.0 / 5
510
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیشنهاد برای تبدیل ساختمان بلدیه میدان امام خمینی به موزه شهرداری تهران
نظر شما در مورد پیشنهاد برای تبدیل ساختمان بلدیه میدان امام خمینی به موزه شهرداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱