همزمان با روز كارمند انجام شد

حضور رییس جمهور در جمع کارکنان مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س)

حضور رییس جمهور در جمع کارکنان مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س) حراج کن: رییس جمهور روز پنج شنبه همزمان با روز کارمند بعد از تجدید میثاق دولت با آرمان های امام راحل و ادای احترام به شهدای دولت و انقلاب اسلامی، در مجتمع عروجیان بهشت زهرا (س) حضور یافت و با کارکنان این مجتمع دیدار نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در این دیدار صمیمی با قدردانی از تلاش و کوشش کارکنان مجتمع عروجیان در خدمت رسانی به مردم داغدیده، اظهار نمود: کار سختی که شما انجام می دهید مانند جهاد فی سبیل الله است که به مردان و زنان مصمم و فداکار نیاز دارد و هر کسی حاضر به انجام یک چنین کار جهادی نیست.
رئیس جمهور با اعلان اینکه کاری که در مجتمع عروجیان انجام می شود این روزها باتوجه به شیوع ویروس کرونا بسیار پرخطر است، گفت: شما در این شرایط سخت فداکاری می کنید تا امور مردم به تاخیر نیفتد و این کاری بسیار باارزش است که جای قدردانی دارد.
رئیسی با اشاره به این که یکی از تسکین ها به خانواده های مصیبت دیده و داغدار این است که احساس کنند کسی با آنها هم راه است، اظهار داشت: کسانی که از ابتدا به خانواده عزادار کمک می کنند شما هستید و این همراهی اجر معنوی بسیار زیادی دارد.
رئیسی در این بازدید با اهدای گل به کارکنان مجتمع عروجیان بهشت زهرا (س) روز کارمند را به آنان تبریک گفت و گفت: امروز در تقویم کشور روز کارمند است و من بعنوان خدمتگزار باید به کارکنان دولت و شما کارکنان فداکار و جهادی، خسته نباشید بگویم.
منبع:

1400/06/05
16:11:27
0.0 / 5
589
تگهای خبر: ارز , اهدا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حضور رییس جمهور در جمع کارکنان مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س)
نظر شما در مورد حضور رییس جمهور در جمع کارکنان مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س)
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳