حضور زنان كاندیدای فهرست شورای ائتلاف شورای شهر تهران پای صندوق رأی

حضور زنان كاندیدای فهرست شورای ائتلاف شورای شهر تهران پای صندوق رأی به گزارش حراج کن چهار نفر از کاندیداهای فهرست شورای ائتلاف برای ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش در حرم عبدالعظیم حسنی پای صندوق رأی حاضر شدند و از شهروندان جهت شرکت در این انتخابات دعوت نمودند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، دقایقی پیش کاندیداهای فهرست شورای ائتلاف با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی درانتظار نوبت برای انداختن رأی خود به صندوق هستند.
در این راستا نرگس معدنی پور یکی از بانوان حاضر در فهرست شورای ائتلاف بعنوان کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار داشت: امروز روز بزرگی است و در سطح ملی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را داریم و در حوزه انتخابیه تهران هم شاهد برگزاری انتخابات میان دوره ای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هستیم.
وی ادامه داد: امروز برای تعیین سرنوشت شهر تهران درانتخابات شرکت خواهیم کرد و امیدواریم شاهد مشارکت حداکثری مردم برای تعیین سرنوشت کشور و شهر باشیم. بطور قطع برای قوی تر شدن کشور و شهر امروز در حرم عبدالعظیم حسنی حضور پیدا کردیم تا رأی خویش را به صندوق بیاندازیم و خوشبختانه شاهد حضور پرشور مردم در ساعات ابتدایی رأی گیری هستیم.
در ادامه نرگس سلیمانی یکی دیگر از کاندیداهای فهرست شورای ائتلاف در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت در هر انتخاباتی نشانه بلوغ سیاسی هر جامعه است. ان شاءالله مردم ما هم مثل همیشه با حضور خود پای صندوق های رأی این بلوغ سیاسی را به جهان نشان دهند تا به سمت ایرانی آباد و آزاد حرکت نماییم.
زهرا شمس احسان یکی دیگر از کاندیداهای فهرست شورای ائتلاف در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش هم خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات کلید حل مشکلات شهر و کشور است. انتخابات نشان دهنده نظام مردم سالاری دینی است و در جهت تثبیت این نظام قلمداد می شود. بدون شک برای ایجاد شهری آباد، کارا و سربلند همه باید پای صندوق های رأی حاضر شویم.
در ادامه سوده نجفی دیگر بانوی حاضر در فهرست شورای ائتلاف اظهار داشت: خوشبختانه امروز در حرم عبدالعظیم حسنی شاهد حضور بسیار بالای مردم در اولین ساعات رأی گیری هستیم. ان شاءالله که با رأی مردم به فرموده مقام معظم رهبری شاهد تشکیل دولتی انقلابی و حزب اللهی و همینطور تشکیل شورایی کارآمد در تهران باشیم.1400/03/28
20:46:45
0.0 / 5
3394
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حضور زنان كاندیدای فهرست شورای ائتلاف شورای شهر تهران پای صندوق رأی
نظر شما در مورد حضور زنان كاندیدای فهرست شورای ائتلاف شورای شهر تهران پای صندوق رأی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵