عرضه پلن های جدید سرور اختصاصی آسیاتك

عرضه پلن های جدید سرور اختصاصی آسیاتك هم اکنون تعداد پلن های سرور اختصاصی آسیاتک از ۵ به ۱۲ افزایش پیدا کرده تا مشتریان گرامی بتوانند مناسب ترین انتخاب را جهت استفاده از برترین سرورهای عرضه شده در کشور داشته باشند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، شرکت انتقال دیتای آسیاتک از سال ۱۳۹۲ تاکنون، با هدف همراهی با شبکه ملی اطلاعات و سیاست های کلان کشور، ضمن ایجاد و توسعه دیتاسنترهای قدرتمند و متناسب با به روز ترین استانداردهای جهانی و سایر زیرساختهای ارتباطی مورد نیاز، مبادرت به عرضه خدمات سرور اختصاصی و تأمین نیازهای سازمان های دولتی و شرکت ها خصوصی در این عرصه نموده است. عقد قراردادهای مشارکتی با سازمان های فناوری اطلاعات به منظور پشتیبانی از استارت آپ ها، عقد قرارداد با ساترا در مورد میزبانی محتوای صوت و تصویری، مشارکت در پروژه ملی ابر ایران با استفاده از دیتاسنترهای شیراز و تبریز، آسیاتک را به اصلی ترین قطب سرور اختصاصی و عرضه خدمات دیتاسنتری به شکل امن در کشور تبدیل نموده است.
استفاده از سروراختصاصی یکی از الزامات سایت های پر بازدید و سازمان هایی است که احتیاج به ذخیره سازی داده های خود دارند. مجموعه مراکز داده آسیاتک همواره خدمات منحصر به فرد و مطابق با استاندارد جهانی را دراختیار مشتریان خود قرارمی دهد. عرضه خدماتی مانند قرارگیری سرورهای اختصاصی در مراکز داده اسیاتمک در برج میلاد، مرکز داده میر عماد و آزادگان، تأمین برق ثابت و بدون قطعی، پشتیبانی ۲۴x۷، امکان استفاده انحصاری از منابع توسط مشتری و هم چنین دسترسی به مانیتورینگ پهنای باند، پنل مدیریتی برای گزارشات مالی و دسترسی به پنل تیکتینگ سبب گشته تا آسیاتک همواره انتخاب اول و مورد اعتماد سازمان ها و وبسایت های پر بازدید جهت دریافت خدمات سرور اختصاصی باشد. به همین جهت به علت پاسخگویی به نیازهای متنوع ارتباطی مشتریان سرور اختصاصی و افزایش بیشتر از پیش رضایتمندی مشتریان گرامی، شرکت آسیاتک مبادرت به افزایش و ایجاد تنوع بی سابقه در پلن های سرورهای اختصاصی خود کرده است. هم اکنون تعداد پلن های سرور اختصاصی از ۵ به ۱۲ افزایش یافت تا مشتریان گرامی بتوانند مناسب ترین انتخاب را جهت استفاده از برترین سرورهای عرضه شده در کشور داشته باشند. در طراحی پلن های جدید سعی شده تا با ایجاد تنوع بر مبنای نیازهای مشتریان، حق انتخاب بیشتری برای آنها فراهم گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جزئیات پیکربندی سرورها می توانید به صفحه سرور اختصاصی آسیاتک به آدرس https: //www.asiatech.ir/dedicatedserver/ مراجعه نموده و یا با شماره ۱۵۴۴ داخلی ۱۴۷۰ تماس حاصل نمائید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/17
13:29:46
0.0 / 5
789
تگهای خبر: خدمات , شركت , طلا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عرضه پلن های جدید سرور اختصاصی آسیاتك
نظر شما در مورد عرضه پلن های جدید سرور اختصاصی آسیاتك
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵