تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به گزارش حراج کن برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (19 اسفندماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۹ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است، هرچند با افزایش حجم ترافیک صبحگاهی در بعضی مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

طی روز با تداوم ناپایداری و وزش باد مؤثر شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت ادامه خواهد داشت و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

وزش باد نسبتا شدید تا بامداد فردا (۲۰ اسفند ماه) از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود ازاین رو انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار داشته باشد. وزش باد مؤثر طی روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. در شامگاه فردا (۲۰ اسفند ماه) هم با برقراری شرایط مساعد جوی پیشبینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۷ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/12/19
14:21:31
0.0 / 5
810
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت
نظر شما در مورد تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲