تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به لطف وزش باد

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به لطف وزش باد برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با عنایت به تداوم وزش باد در پایتخت میانگین کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته و الان (۶ اسقند ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که بامداد امروز (۶ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از وزش باد و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

حاکمیت جو ناپایدار همراه با افزایش تندی باد طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی می ماند. با وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پیشبینی می شود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۷ اسفند ماه) با کاهش تندی باد شاهد افزایش غلظت آلاینده ها خواهیم بود. جو ناپایدار و وزش باد مؤثر طی روز همراه با احتمال بارش، پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۷ اسفند ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۹ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۴ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/12/06
14:17:36
0.0 / 5
771
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به لطف وزش باد
نظر شما در مورد تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به لطف وزش باد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲