استاندار تهران:

ترور دانشمندان هسته ای عزم ملت ایران برای مقابله با استكبار را جزم تر می كند

ترور دانشمندان هسته ای عزم ملت ایران برای مقابله با استكبار را جزم تر می كند حراج كن: استاندار تهران در پیامی به مناسبت ترور شهید دكتر فخری زاده بر عزم ملت ایران برای مقابله با استكبار جهانی تاكید نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی به دنبال شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه و ناجوانمردانه عوامل استکبار و صهیونیسم جهانی، پیام تسلیتی صادر کرد.
طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، متن پیام استاندار تهران به این شرح است:

" أشرَفُ المَوتِ قَتلُ الشَّهادَةِ: شرافت مندانه ترین مرگ، شهادت است؛ پیامبر اکرم(ص).

راه و مسیر سردار سلیمانی ها برای همیشه تاریخ، چراغ راه آزادی خواهان و ظلم ستیزان خواهد بود و دشمنان این مسیر در لباس تزویر، نفاق و غیره به فرمایش مقام معظم رهبری مصداق همان دست چدنی است که دستکش مخملی را بیرون می آورد و خودش را نشان می دهد، وَالّا باطن، همان باطن است؛ هیچ تفاوتی ندارد، این ها نمی توانند کسانی باشند که انسان به این ها اطمینان پیدا کند.

استکبار و ایادی آنها زمانی که توان رویارویی با جوانان غیور این مرز و بوم را در خود ندیدند در اقدامی بزدلانه به ترور روی آورده و دست خودرا به خون پاک شهید محسن فخری زاده از دانشمندان هسته ای کشورمان که عمر گرانبهایش صرف خدمت به اسلام و مسلمانان شده، آغشته کردند به این خیال واهی که خواهند توانست مانع پیشرفت و پیشروی ملت ایران در عرصه های مختلف علمی شوند، این در حالیست که با شهادت فرزندان این ملت، درخت انقلاب و بیداری ملت های مظلوم جهان آبیاری خواهد شد.

دشمنان بدانند همانطور که با ترور سردار سلیمانی، نهضت سلیمانی در جهان طنین انداز شد و نقطه قوتی برای آزادیخواهان شد، ترور همرزم سردار دلها و همین طور سایر دانشمندان هسته ای شهید، بار دیگر عزم ملت ایران برای مواجهه با تهدیدهای نرم و سخت استکبار را جزم تر کرده و غیرقابل مصالحه بودن با استکبار را به اثبات رساند.

اینجانب شهادت دانشمند هسته ای محسن فخری زاده را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده گرامی این شهید و جامعه علمی و دانشگاهی کشور و به عموم دوستداران و متعهدان نهضت علمی فراگیر، تبریک و تسلیت می گویم و برای آنان صبر و سکینه الهی و برای این شهید عزیز علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسئلت می کنم."
منبع:

1399/09/08
13:33:58
5.0 / 5
1000
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ترور دانشمندان هسته ای عزم ملت ایران برای مقابله با استكبار را جزم تر می كند
نظر شما در مورد ترور دانشمندان هسته ای عزم ملت ایران برای مقابله با استكبار را جزم تر می كند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴