اتصال پیست دوچرخه دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان چیتگر

اتصال پیست دوچرخه دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان چیتگر مدیرعامل شركت عمرانی كاركنان شهرداری تهران از آغاز عملیات اجرایی تكمیل پیست دوچرخه مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، فریدون رضوی کیا در توضیح این خبر اظهار نمود: با وجود کاهش شدید درآمدها به علت شیوع کرونا، با استفاده از منابع داخلی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران وابسته به سازمان بازنشستگی، ادامه پیست دوچرخه مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در دو فاز تکمیل و در اختیار شهروندان تهرانی و گردشگران شهری قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه فاز اول پروژه الان آماده بهره برداری است، اظهار داشت: فاز اول پروژه شامل تکمیل زیرساخت ها، اجرای پوشش پلی ارتان و اپوکسی پُل فلزی محدوده گذر موج و روکش آسفالت، خط کشی و تأمین روشنایی پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس با تلاش همکارانم در شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، تکمیل شده و الان آماده بهره برداری است.
مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران با اشاره به اینکه فاز دوم پروژه، اجرای مسیر دوچرخه و مسیر پیاده روی در پهنه غربی دریاچه شهدای خلیج فارس حد فاصل بین دریاچه و باغ راز هستی به طول یک کیلومتر را شامل خواهد شد، اظهار داشت: فاز دوم پروژه هم صرفا با استفاده از منابع مالی و تکیه بر توان داخلی شرکت عمرانی کارکنان از ۲۸ آبان ماه شروع شده و امیدواریم بتوانیم همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، آنرا تکمیل و تقدیم شهروندان عزیز تهرانی و گردشگران شهری نماییم.
وی ادامه داد: با اتمام این دو فاز، پیست دوچرخه مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس به صورت یکپارچه، تکمیل و به پیست دوچرخه بوستان جنگلی چیتگر متصل خواهد شد.
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، رضوی کیا ابراز امیدواری کرد با اتمام این پروژه، دوچرخه سواران و علاقمندان به دوچرخه سواری ماجراجویانه بتوانند از این مسیر منحصر به فرد که در قلب پایتخت از کنار جنگل و دریاچه عبور می کند؛ استفاده کنند.
منبع:

1399/09/03
15:01:17
5.0 / 5
955
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اتصال پیست دوچرخه دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان چیتگر
نظر شما در مورد اتصال پیست دوچرخه دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان چیتگر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳