فرماندار ویژه شهرستان ری تاكید كرد

رصد رعایت پروتكل های بهداشتی در دستگاه های خدمات رسان

رصد رعایت پروتكل های بهداشتی در دستگاه های خدمات رسان به گزارش حراج كن فرماندار ویژه شهرستان ری با تاكید بر رصد و نظارت دستگاه های خدمت رسان سطح شهرستان ری برای رعایت پروتكل های بهداشتی، اظهار داشت: با راه اندازی دستگاه نظرسنجی در شهرستان ری كار رصد و پایش رعایت پروتكل های بهداشتی توسط دستگاه های اجرائی انجام می شود.


حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان ری، اظهار داشت: برای تحقق نظارت بر رعایت پروتکل ها بازدیدهای سرزده ای در دستگاه های مختلف انجام می شود که در این بازدیدها بیشتر دستگاه ها در رعایت پروتکل های بهداشتی و پاسخگویی به ارباب رجوع عملکرد خوبی داشتند البته بعضی از ادارات نیز بدلیل عدم فضای مناسب اداری با مشکل مواجه بودند که مشکلات آنها بوسیله اداره کل مربوطه پیگیری و رفع خواهد شد.
وی ادامه داد: از طرف دیگر با راه اندازی دستگاه نظرسنجی در شهرستان ری، بصورت دوره ای این دستگاه در ادارات شهرستان مستقر و نحوه ارائه خدمات، رعایت پروتکل های بهداشتی و برخورد کارکنان با ارباب رجوع در دستگاه های خدمات رسان بصورت دقیق رصد می شود و طبق گزارش های دریافتی از این دستگاه نظرسنجی اقدامات لازم با هدف تحقق رضایت شهروندان انجام می شود.
وی اشاره کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی بیماری کرونا نوعی حقوق شهروندی است که در این راستا می بایست اطلاع رسانی عمومی درباب تبعات قانونی ناشی از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت کامل توسط دستگاه های مربوطه صورت گیرد.
فرماندار ویژه شهرستان ری، در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان ری، اظهار داشت: حریم شهرها و روستاها توسط چند نهاد و دستگاه اداره می شود و این چندگانگی مدیریت حریم موجب، بی نظمی در روند جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز می شود پس نیاز است که درباره مدیریت حریم به تصمیم جامع دست پیدا نماییم.
وی افزود: بی شک موضوع مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استانی و شهرستانی بصورت ویژه پیگیری خواهد شد، اما حریم شهرها و روستاها توسط چند نهاد و دستگاه مدیریت می شود و این چندگانگی مدیریت حریم موجب، بی نظمی در روند جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز می گردد که بایستی این مساله مهم بوسیله تغییر قانون پیگیری شود.
وی اشاره کرد: با افرادی که بصورت قانونمند درخواست راه اندازی بنا دارند همراهی لازم را خواهیم داشت و در همین راستا باید جهاد کشاورزی با هدف جلوگیری از تغییر کاربری اراضی زراعی، در یک نقطه از شهرستان زمین هایی که قابلیت کشت ندارند را شناسایی و برای آن طرح های اشتغال زا ارائه کند ولی منابع طبیعی شهرستان ری با همکاری سایر دستگاه ها باید از تصرف اراضی ملی به طور جدی جلوگیری و با ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی ملی برخورد قاطع داشته باشد.
منبع:

1399/08/26
15:29:55
5.0 / 5
1078
تگهای خبر: خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رصد رعایت پروتكل های بهداشتی در دستگاه های خدمات رسان
نظر شما در مورد رصد رعایت پروتكل های بهداشتی در دستگاه های خدمات رسان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵