تصویب یك فوریت اصلاح نرخ بلیت مترو و كرایه خطوط اتوبوس و مینی بوس در تهران

تصویب یك فوریت اصلاح نرخ بلیت مترو و كرایه خطوط اتوبوس و مینی بوس در تهران حراج كن: اعضای شورای اسلامی شهر تهران یك فوریت لایحه اصلاح نرخ بلیت مترو و كرایه خطوط اتوبوس و مینی بوس در تهران را با اكثریت آرا به تصویب رساندند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و چهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی یک فوریت لایحه اصلاح نرخ بلیت مترو و کرایه خطوط اتوبوس و مینی بوس در تهران را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا محمد علیخانی، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران بعنوان موافق این لایحه اظهار داشت: با تصویب یک فوریت این لایحه موضوع در کمیسیون تخصصی بررسی خواهد شد و اعضا می توانند در کمیسیون نظرات خودرا مطرح کنند تا استفاده گردد. بی شک وضعیت مترو و اتوبوسرانی بحرانی است. دولت تا به اینجا به وظایف خود عمل نکرده است و درصدی که برابر این لایحه افزایش می یابد خیلی زیاد نیست.
وی ادامه داد: در کمیسیون می توان بحث کرد و با این تغیر ۳۰ میلیارد به درآمد مترو اضافه می شود و حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیارد تومان هم به درآمد اتوبوسرانی اضافه می شود. بدین سان در مجموع ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان اضافه می شود که رقم زیادی نیست البته این موارد در کمیسیون باید مورد بحث قرار گیرد.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر تهران با ۱۰ رای موافق و ۵ رای مخالف یک فوریت این لایحه را به تصویب رساندند.
بعد از تصویب این لایحه محسن هاشمی، ریاست شورای شهر تهران اظهار داشت: متاسفانه تصویب گردید ولی باید رفت از محل ۷۵ هزار میلیارد تومانی که دولت تسهیلات به شرکت ها و سازمانهایی که به سبب کرونا ضرر کرده اند اما کسی را اخراج نکرده اند، تامین درامد کرد، چونکه مترو و اتوبوسرانی کسی را اخراج نکرده اند و می توان از این روش بهره برد.
وی افزود: این لایحه می رود دولت تصویب نمی شود؛ حتی اگر ماهم رای بدهیم در دولت پذیرفته نمی گردد و رد می شود و جواب نمی گیرید.
منبع:

1399/07/13
13:37:58
5.0 / 5
1277
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تصویب یك فوریت اصلاح نرخ بلیت مترو و كرایه خطوط اتوبوس و مینی بوس در تهران
نظر شما در مورد تصویب یك فوریت اصلاح نرخ بلیت مترو و كرایه خطوط اتوبوس و مینی بوس در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳