هر چیزی كه باید در مورد كاشت مو بدانید

هر چیزی كه باید در مورد كاشت مو بدانید كاشت مو روشی است كه با بهره گیری از آن موهای از دست رفته را مجدداً به سر بازمی گردانند و روش های مختلفی برای انجام آن وجود دارد كه می توانید در ادامه این مطلب با آنها بیشتر آشنا شوید.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، مو یکی از مهم ترین عوامل جذابیت در چهره افراد است. عموماً افرادی که موهای پر پشت و شادابی دارند چهره زیباتری دارند و جذاب تر به نظر می رسند. اما نگهداری و مراقب از مو نیازمند انجام برخی کارها می باشد که چنانچه فرد به درستی آنرا رعایت نکند مو به مرور گرفتار ریزش و با گذشت زمان فرد گرفتار طاسی در بعضی قسمت ها و یا تمام سر خود می شود. چنانچه روش های مراقبت از مو بموقع انجام نشود تنها راه بازگشت مو، کاشت مو می باشد.
کاشت مو چیست؟
کاشت مو روشی است که با بهره گیری از آن موهای از دست رفته را مجدداً به سر بازگرداند. روش انجام کاشت مو با بهره گیری از موی طبیعی خود فرد می باشد. بدین گونه که در اغلب اوقات مو از نواحی پشت گوش فرد که بیشترین تطابق و مناسب ترین حالت برای انجام کاشت مو را دارد با روش های گوناگون برداشت و در محل مورد نظر که توسط تشخیص پزشک انتخاب می شود کاشته می شود.
با استفاده از این روش مو حالت طبیعی خودرا حفظ نموده و امکان تشخیص کاشت مو خیلی مشکل به نظر می آید. روش های گوناگونی برای انجام کاشت مو تا به امروز به وجود آمده است که بعضی از آنها عبارتند از؛ کاشت مو به روش SUT، کاشت مو به روش FIT، کاشت مو به روش FUT، کاشت مو به روش HRT و… هریک از روش های کاشت مو در مراحل برداشت و کاشت با یکدیگر متفاوت می باشند.
برخی از روش های کاشت مو امروزه باتوجه به انجام روش های جدید و غیر تهاجمی که از مزایای زیادی برخوردار می باشند منسوخ شده اند و جای خودرا به روش هایی همچون کاشت مو به روش SUT و یا کاشت مو به روش HRT داده اند.
مراحل کاشت مو
با توجه به تحقیقاتی که انجام داده ایم بطور کلی تمامی روش های کاشت مو دارای مراحل یکسانی می باشد با این تفاوت که شیوه انجام هریک از مراحل کاشت موممکن است با پیشرفت تکنولوژی بهبود هایی در زمینه غیر تهاجمی بودن، عدم نیاز به جراحی، بدون درد و بدون بیهوشی و … در آنها به وجود آمده باشد. اگر بخواهیم به صورت کلی مراحل کاشت مو را بیان نماییم می توان گفت کاشت مو دارای ۳ مرحله علامت گذاری مناطق و تعیین روش کاشت، برداشت مو از نواحی منتخب و کاشت آنها در مناطق علامت گذاری شده می باشد. اما روش های کاشت مو بطور کلی به شرح زیر می باشد؛
* کاشت مو به صورت نواری
در این روش کاشت مو که بیشتر در گذشته انجام می گرفت جهت برداشت فولیکول مو، برشی در عرض سر به صورت نواری و با ضخامت کم به وجود می آمد و بعد از آن منطقه ای که برش خورده بود بخیه می خورد. این روش با بهره گیری از بیهوشی انجام می گیرد و دوران نقاهت طولانی مدتی دارد.
* کاشت مو با بهره گیری از روش استخراج فولیکول مو از سر
یکی دیگر از روش های مورد استفاده در کاشت مو روش استخراج سازی فولیکول مو از سر می باشد که از این روش در تکنیک های مختلفی همچون کاشت مو به روش SUT، کاشت مو به روش FIT، کاشت مو به روش BHT و … مورد استفاده قرار می گیرد. با بهره گیری از این روش پزشک بدون نیاز به جراحی و با بهره گیری از بیهوشی موضعی فولیکول های مو را به صورت تک تک از سر برداشت و آنرا با ایجاد سوراخ های بسیار ریز در محل کاشت منتقل می نماید. تفاوت روش های مختلف این تکنیک در سرعت انجام تکنیک، نحوه انجام تکنیک به وسیله پزشک یا دستگاه، تعداد فولیکول های کاشته شده و... می باشد.
بطور مثال با بهره گیری از کاشت مو به روش SUT که جز تازه ترین روش های کاشت مو می باشد می توان بجای انجام مراحل به صورت دستی با دستگاهی مخصوص این کار مراحل را انجام داد که دقت و سرعت کار را بالا برده و تعداد گرفت های بسیار بیشتری را می توان به وسیله این روش نسبت به سایر روش ها در محل مورد نظر کاشت.
انجام هریک از این روش ها به نیاز شما، میزان ریزش و تشخیص پزشک بستگی دارد تا بهترین انتخاب جهت کاشت مو برای شما انجام گیرد.
هزینه کاشت مو
طبق بررسی های انجام شده کلینیک های بسیاری در شهر تهران مشغول به انجام تکنیک کاشت مو می باشند که هریک از آنها باتوجه به برخی نکات هزینه کاشت مو متفاوتی با یکدیگر دارند. مقوله هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی همچون پزشکان متخصص، تجهیزات و امکانات پزشکی کلینیک و … بستگی دارد که به همین علت ممکنست در هر کلینیک این هزینه ها متفاوت باشد.
در اختتام باتوجه به تحقیقاتی که به جهت مراحل مختلف کاشت مو نیاز به انجام داشتیم، کلینیک های مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم که در این میان یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه کاشت مو نظر ما را به خود جلب نمود. کلینیک تخصصی رنسانس با در اختیار داشتن کادر و پزشکان متخصص در زمینه پوست و مو و همین طور به کارگیری امکانات و تجهیزات روز دنیا یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه کاشت مو می باشد.
شماره تماس: ۰۲۱-۸۸۹۰۹۰۵۰، ۰۹۱۲-۲۱۱۵۴۴۲
آدرس وبسایت: www.suthair.com
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/06/23
21:53:16
5.0 / 5
1762
تگهای خبر: متخصص , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هر چیزی كه باید در مورد كاشت مو بدانید
نظر شما در مورد هر چیزی كه باید در مورد كاشت مو بدانید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳