عزاداری عاشورایی بی سرپناهان شهر با حضور مسولین حوزه اجتماعی كشور

عزاداری عاشورایی بی سرپناهان شهر با حضور مسولین حوزه اجتماعی كشور مراسم عاشورای حسینی امروز با حضور مقامات ارشد حوزه اجتماعی در گرمخانه خاوران برگزار گردید.


به گزارش حراج کن به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی در این آئین مذهبی که به میزبانی گرمخانه خاوران و مددجویان برگزار شد، حجت الاسلام یعقوبی به ذکر مصیبت و بازخوانی واقعه عاشورا پرداخت و بعد از وی دو تن از مداحان خاندان با ذکر مصیبت و نوحه خوانی که با سینه زنی حاضران در مجلس همراه بود در فضایی معنوی مراسم به پایان رسید.
در این مراسم جوادی یگانه، معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، احمد نادری، نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون صدمه های اجتماعی مجلس، مجتبی دانشور، مدیرکل آموزش شهروندی و سیدمالک حسینی سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در کنار مددجویان حاضر در گرمخانه خاوران حضور پیدا کرده و به عزاداری پرداختند.
بر پایه این گزارش، بعد از آخر مراسم عزاداری با حضور آقایان نادری و جوادی یگانه از بخش های مختلف گرمخانه خاوران که هم اکنون با پذیرش روزانه بیشتر از ۳۵۰ نفر در روزهای گرم و بیشتر از ۸۰۰ نفر در روزهای سرد سال بزرگترین گرمخانه شهر تهران به حساب می آید، بازدید کرده و در جریان فرآیند و سطح کمی و کیفی خدماتی که به کارتن خواب ها و افراد بی سرپناه شهر عرضه می شود قرار گرفتند.
لازم به ذکر است که، طی ۳ روز اخیر ویژه برنامه های دهه اول ماه محرم در تمامی گرمخانه های شهر تهران و با رعایت همه پروتوکل های بهداشتی ابلاغی برگزار گردید.
/منبع:

1399/06/10
17:22:46
5.0 / 5
1707
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عزاداری عاشورایی بی سرپناهان شهر با حضور مسولین حوزه اجتماعی كشور
نظر شما در مورد عزاداری عاشورایی بی سرپناهان شهر با حضور مسولین حوزه اجتماعی كشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴