نیاز متروی تهران به ۱۵۰۰ واگن

نیاز متروی تهران به ۱۵۰۰ واگن حراج كن: معاون حمل و نقل شهرداری تهران از نیاز پایتخت به ۱۵۰۰ واگن اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید مناف هاشمی در مراسم رونمایی از دستاوردهای طراحی و ساخت قطار ملی مترو که به صورت مجازی برگزار گردید با بیان این که امیدواریم به اهدافمان در زمینه تولید قطار ملی برسیم، اظهار داشت: جا دارد از همه مهندسین، کارگران، شرکت های دانش بنیان، جهاد دانشگاهی، مپنا و قطعه سازانی که در این پروژه مهم کمک می نماید تشکر کنم.
وی با بیان این که باید پروژه قطار ملی به نتیجه برسد، اظهار داشت: البته این تولید ملی بدون کسب حمایت دولت موفق نخواهد بود.
وی با بیان این که تهران به ۱۵۰۰ دستگاه واگن نیاز دارد اظهار داشت: البته بحث انعقاد قرارداد به ۶۳۰ واگن با چینی ها مطرح است و با شرکت واگن سازی ملی هم پروژه ساخت ۱۰۵ دستگاه و با شرکت واگن سازی تهران هم ۱۰۵ دستگاه واگن را نهایی کردیم که به ثمر نشستن همه این سفارشات نیازمند منابع زیاد است که بطور قطع تأمین آن از توان شهرداری خارج است و با عنایت به شرایط سخت کرونایی می بایست از منابع دولت استفاده نماییم.
معاون شهرداری تهران با بیان این که با حمایت دولت هم از بیکار شدن جوانان جلوگیری می شود و هم حمل و نقل پاک توسعه می یابد، اضافه کرد: اگر ۱۵۰۰ واگن مورد نیاز تامین گردد می توان ظرفیت حمل و نقل مترو را از دو میلیون مسافری که امروزه از آن استفاده می نمایند به ۶ میلیون ارتقا داد که این گام موثری در جهت حمل و نقل پاک است. امیدواریم سال آینده بتوانیم با تولیدات ملی بیشتری نقش آفرینی نماییم.1399/05/20
14:10:20
5.0 / 5
1923
تگهای خبر: اهدا , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نیاز متروی تهران به ۱۵۰۰ واگن
نظر شما در مورد نیاز متروی تهران به ۱۵۰۰ واگن
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵