تقدیر شهردار تهران از پرسنل خط مقدم مبارزه با كرونا سازمان بهشت زهرا(س)

تقدیر شهردار تهران از پرسنل خط مقدم مبارزه با كرونا سازمان بهشت زهرا(س) شهردار تهران بعد از بازدید سرزده از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) در جمع پرسنل سالن های تطهیر كرونا اظهار داشت: شما پرسنل ساعی و تلاشگر بهشت زهرا(س) در بحران كرونا زحمات مضاعفی را متحمل شدید و موجب آبرو و افتخار برای شهرداری تهران شدید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی شهردار تهران به همراه کاظمی مدیرکل دفتر حوزه شهردار، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با حضور در مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) به صورت سرزده از سالن های تطهیر، محل اقامه نماز، سالنهای انتظار و واحدهای خدمات رسان به مراجعین داغدار بازدید کرد.

شهردار تهران در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) که در بحران کرونا خدمات رسانی می کنند اظهار داشت: با تلاش و کوشش شبانه روزی شما خواسته شهروندان داغدار و همه دلسوزان در بهترین شرایط ممکن محقق شد و تطهیر متوفیان کرونایی که دغدغه همه ما بود با ایثار و از خودگذشتگی شما پرسنل خدوم بهشت زهرا(س) محقق شد و شما آبرو و افتخار شهرداری تهران شدید.

پیروز حناچی شهردار تهران خطاب به پرسنل سالنهای تطهیر کرونا اظهار داشت: همیشه در همه جلسات ستاد کرونا ذکر خیر زحمات و کوشش های شما بوده و هست و آرزو می نماییم از این روزهای سخت هر چه سریعتر عبور نماییم.

گفتنی است پیروز حناچی در ابتدا با حضور در حرم حضرت امام خمینی(ره) با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کرد و سپس با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و مسجد ۷۲ تن و شهدای حادثه هفتم تیر شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر به مقام بلند شهیدان ادای احترام کرد.1399/04/09
13:41:51
5.0 / 5
2940
تگهای خبر: ارز , خدمات , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تقدیر شهردار تهران از پرسنل خط مقدم مبارزه با كرونا سازمان بهشت زهرا(س)
نظر شما در مورد تقدیر شهردار تهران از پرسنل خط مقدم مبارزه با كرونا سازمان بهشت زهرا(س)
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴