مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران تاكید كرد:

استفاده مسافران از ماسك در اتوبوس الزامی است

استفاده مسافران از ماسك در اتوبوس الزامی است حراج كن: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی مجدداً بر ضرورت استفاده مسافران از ماسك در اتوبوس تصریح كرد و اظهار داشت: همانطور كه بارها اعلام نموده ایم، استفاده همه مسافران از ماسك در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت الزامی است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محمود ترفع با تاکید بر اثبات تاثیر ماسک در پیشگیری از انتقال ویروس کرونا بخصوص در محل های تجمع افراد، اضافه کرد: به همین دلیل، اهمیت و لزوم استفاده از ماسک در اتوبوس مضاعف شده است.

وی با اشاره به ضرورت به همراه داشتن ماسک از جانب مسافران، اظهارکرد: البته اگر مسافری ماسک به همراه نداشته باشد، می تواند نسبت به تهیه آن از 60 مرکز عرضه ماسک در پایانه های اتوبوسرانی و ایستگاه های تبادلی و پر مسافر خطوط تندرو اقدام نماید.

طبق گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، ترفع با اشاره به اینکه رعایت فاصله گذاری در ایستگاه ها و اتوبوس ها یک لزوم است، خاطرنشان کرد: از مسافران درخواست می نماییم اگر اتوبوسی با ظرفیت تکمیل به ایستگاه رسید، از سوار شدن به آن اجتناب کرده و منتظر رسیدن اتوبوس بعدی بمانند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در انتها با درخواست از مسافران جهت استفاده از ماسک در اتوبوس به منظور حفظ سلامت خودشان و دیگران، تصریح کرد: مسافرانی که در اتوبوس از ماسک استفاده نمی کنند، نه تنها نسبت به سلامتی خود بی تفاوت هستند، بلکه امکان دارد به سلامت سایر شهروندان هم صدمه برسانند.1399/03/24
14:28:38
5.0 / 5
2522
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استفاده مسافران از ماسك در اتوبوس الزامی است
نظر شما در مورد استفاده مسافران از ماسك در اتوبوس الزامی است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴