نصب كركره برقی ضد سرقت تضمین امنیت فروشگاه ها و بانك ها

نصب كركره برقی ضد سرقت تضمین امنیت فروشگاه ها و بانك ها حراج كن: بانك ها و فروشگاه ها می خواهند بیشترین امنیت را برای خود ایجاد كنند اما نصب دوربین ها و دزدگیر ها چه اندازه توانسته برای مقابله با سرقت مانع باشند؟به گزارش حراج كن به نقل از مهر، آیا تاكنون به تأمین امنیت سرمایه خود فكر كرده اید و یا راه كارهایی برای تأمین آن انجام داده اید؟ از آنها چه نتیجه ای گرفته اید؟ بانك ها و فروشگاه ها می خواهند بیشترین امنیت را برای فروشگاه خود ایجاد كنند اما نصب دوربین ها دزدگیرها تا چه اندازه توانسته برای مقابله با سرقت ها مانع باشند و بتوانند امنیت سرمایه را برای آنها به دنبال داشته باشد؟ نصب كركره برقی و جك درب پاركینگی ضد سرقت امروزه توانسته امنیت خاطر را برای صاحبان سرمایه به دنبال آورد و بتوانند آرامش خاطر بیشتری را در این مورد داشته باشند.
كركره برقی ضد سرقت چگونه امنیت فروشگاه شما را تضمین می كند؟
متأسفانه افراد با این تصور كه با نصب كركره برقی می توانند تضمین امنیت برای فروشگاهشان باشد آنرا نصب می كنند، در حالیكه امكان مواجه با خطر سرقت برای آنها وجود دارد. نصب كركره برقی می توان این امنیت را تا حدودی برای شما، فروشگاه، بانك و یا سرمایتان به وجود بیاورد اما با نصب كركره برقی ضد سرقت شما دیگر هیچ نگرانی را از این زمینه نخواهید داشت. و با آرامش خاطربیشتری آنرا نصب خواهید كرد.
اما این كركره برقی با چه سیستمی این امنیت را چندین برابر می كند در این نوع كركره برقی یك قفل در سمت چپ و قفل در سمت راست تیغه انتهایی كركره برقی وجود دارد. شما پس از پایین آوردن كركره برقی توسط ریموت می توانید قفل را در جا قفلی بندید و دیگر جریان برق در مدار و موتور وجود نخواهد داشت و دیگر ریموت كار نخواهد كرد. و فقط خود شما می توانید كركره را بالا و یا پایین بیاورید.
مزایای استفاده از كركره برقی ضد سرقت این كركره برقی ها دارای سنسورهایی مخصوصی هستند كه در صورت ورود شخص مشكوك به ساختمان به صورت خودكار بالا و یا پایین می روند و یا چراغ ها خاموش و روشن می شوند. با نصب این كركره برقی تنها شما می توانید آنرا پایین و یا بالا آورید. امنیت آنرا چندین برابر می كند. كركره برقی ضد سرقت فقط توانایی بالا یا پایین آمدن را صرفاً ندارند و علاوه بر آن می توانند در هر جایی متوقف شوند. از ورود نور خورشید، حشرات و گرد و غبار هم جلو گیری نماید. معمولاً صاحبین مشاغلی كه انبارها و خزانه هایی را دارند و یا كالای بسیار گران قیمتی را می فروشند، موزه ها و كلیه مكان هایی كه احتیاج به امنیت بالا و حساس هستند از كركره برقی ضد سرقت استفاده می نمایند.
جك درب پاركینگی خود ایمنی را برای پاركینگ ها نسبت به درب های دستی ایجاد كردند اما چگونه می شود این امنیت را بیشتر از این كرد. در جك درب پاركینگی از قفل های برقی استفاده می شود تا درب های پاركینگ كامل بر روی یكدیگر قفل شوند و امنیت را بیشتر از پیش برای شما بوجود آورده باشند.
شركت كهربادر با ۱۰ سال سابقه كار در زمینه نصب كركره برقی جای هیچ گونه نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد. هدف این شركت تأمین امینت شما است و با مخصصین خود تلاش در جلب رضایت مشتری داشته است. جك درب پاركینگ ازدیگر خدمات شركت كهربادر است كه امنیت مكان های مسكونی و اداری را تأمین می سازد و شركت كهربادر تلاش دارد تا امنیت را برای مشتریان خود به بهترین شكل تأمین كند.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/11/20
00:00:30
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: بانك , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نصب كركره برقی ضد سرقت تضمین امنیت فروشگاه ها و بانك ها
نظر شما در مورد نصب كركره برقی ضد سرقت تضمین امنیت فروشگاه ها و بانك ها
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴