هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد حراج كن: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت امروز (5 بهمن ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه در اولین ساعات صبحگاه امروز (۵ بهمن ماه) با برقراری جوی آرام همراه با افزایش تردد خودرو ها در اولین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق افزایش پیدا كرده و سبب كاهش كیفیت هوای پایتخت شده است.

طی روز شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و احتمال می رود كیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی بماند بدین سبب با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی، تجمع آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود، بااینكه افزایش نسبی تندی باد در بعضی ساعات پایانی شنبه می تواند تا حدودی سبب پراكندگی آلاینده ها شود.

صبح فردا (۶ بهمن ماه) كیفیت هوا در بعضی مناطق در شرایط نامطلوب قرار خواهد گرفت كه ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها است. شرایط جوی نسبتاً پایدار طی روز یكشنبه نیز پراكندگی آلاینده ها را محدود و سبب انباشت ذرات معلق در مناطق پرتردد می شود. در ساعات پایانی یكشنبه سكون جو همراه با ازدیاد تردد خودرو ها، بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و به تبع آن كیفیت هوا را در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد داد.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۹ و هوا در شرایط قابل قبول بود. این شاخص الان ۱۰۷ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/11/05
23:10:22
5.0 / 5
4444
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد
نظر شما در مورد هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴