تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران حراج كن: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و به تدریج تا آخر امشب (18 دی) از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد.به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران در اولین ساعات امروز (۱۸ دی) كیفیت هوای تهران به سبب انباشت آلاینده ها، شرایط نامساعد جوی و افزایش تردد خودرو ها در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

طی روز نیز با تداوم شرایط پایدار جوی و عدم وزش باد مؤثر، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نمی گردد و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس باقی می ماند. هرچند در اواخر وقت امروز با افزایش نسبی ناپایداری جو همراه با رشد ابر تا حدودی از غلظت آلاینده ها كاسته شود.

صبح فردا (۱۹ دی) نیز همزمان با آغاز تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت خواهیم بود. بااینكه به سبب احتمال بارش باران و ناپایداری نسبی جو غلظت آلاینده ها نسبت به روز گذشته میزان كمتری خواهد داشت.

طی روز با كاهش ناپایداری ها و كاهش سرعت باد، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود و با افزایش حجم ترافیك شامگاهی بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و در مناطق پرتردد شرایط ناسالم كیفیت هوا خصوصاً برای گروه های حساس برقرار می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۰۶ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۱۱۲ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های است.

منبع:

1398/10/18
19:02:12
5.0 / 5
4505
تگهای خبر: شركت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران
نظر شما در مورد تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲