شركت داده پردازی رسپینا

شركت داده پردازی رسپینا حراج كن: نخستین گردهمایی سالیانه رسپینا با محوریت ارائه دستاوردها و معرفی محصولات جدید اجرا شد.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، نخستین گردهمایی سالیانه رسپینا روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه در هتل اسپیناس پالاس تهران با هدف ارائه گزارش دستاوردهای رسپینا در سالیان گذشته و معرفی محصولات جدید اجرا شد. در این رویداد تعدادی از مشتریان با سابقه رسپینا و همین طور بعضی از معاونین و مدیران شركت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حضور داشتند.


این برنامه در دو بخش برگزار شد، ابتدا مجید محمدزاده، معاون فنی شركت رسپینا، معرفی و تاریخچه ای از رسپینا و گزارشی در ارتباط با دستاوردهای رسپینا در حوزه ی ارائه ی اینترنت اختصاصی ویژه سازمان ها به حضار ارائه نمود. رشد ۸۰% تعداد مشتریان در سال گذشته، دستیابی به بیشتر از ۵۰۰۰ مشتری و ارائه پهنای باند اختصاصی در سراسر كشور همچون نكات حائز اهمیت ارائه ایشان بود. ایشان در قسمتی از گزارش خود اشاره نمودند كه رسپینا با دارا بودن بیشتر از ۴۶۰ پاپ سایت و ۱۸۲ گیگ ظرفیت سازی با استفاده از لینك های وایرلس هم اكنون بزرگترین ارائه دهنده پهنای باند اختصاصی در كشور است. در نهایت نیز ایشان سرویس جدید تشخیص حملات سایبری (در ۳۰ ثانیه) بر روی پهنای باند رسپینا را معرفی كردند و از دیگر خدمات جدید فنی رسپینا مانند VPLS، MPLS و SD-WAN رونمایی كردند.
در بخش دوم مراسم، نكسفون جامع ترین سرویس تلفن ثابت سازمانی با دو راهكار پرو و پرایم به حضور میهمانان معرفی گردید و خاصیت ها و مزایای گوناگون این سرویس برای سازمان های مختلف تشریح شد. در معرفی محصول نكسفون عنوان شد كه سازمان ها با عنایت به نیاز و خاصیت های خود می توانند از راهكارهای مختلف نكسفون استفاده نمایند. همین طور سرویس نكسفون پرو بعنوان نخستین تلفن سازمانی مبتنی بر ابر (Cloud) ارائه شد و مزایای مختلفی همچون كاهش قابل توجه هزینه ها، عدم نیاز به تجهیزات و سرور، دسترسی از همه نقاط كشور و جابجایی رایگان را برای آن برشمرده شد.

در اختتام نیز محمد صادقین، مدیرعامل شركت داده پردازی رسپینا، از نخستین و قدیمی ترین مشترك این شركت (خبرگزاری فرانسه) كه در طول سالیان گذشته از سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا بهره برده است تقدیر و تشكر كرد و تندیسی به پاس قدردانی به این سازمان اهدا شد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/10/02
20:30:49
5.0 / 5
4694
تگهای خبر: اهدا , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شركت داده پردازی رسپینا
نظر شما در مورد شركت داده پردازی رسپینا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱