بهسازی شصت كیلومتر از طول مسیرهای خطوط اتوبوس تندرو

بهسازی شصت كیلومتر از طول مسیرهای خطوط اتوبوس تندرو به گزارش حراج كن معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام نمود: طول مسیرهای بهسازی شده در خطوط اتوبوس تندرو(بی آر تی)شهر تهران به 60 كیلومتر رسید.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح اقدامات انجام شده به منظور بهسازی خطوط اتوبوس تندرو(بی آر تی) از بهسازی 60 كیلومتر از طول خطوط 1، 4، 7 و جمهوری- بهارستان اطلاع داد.
مهندس صبوری با بیان آنكه تابحال بیشتر از 11 هزار مترمربع از سطح خطوط مذكور تحت اجرای عملیات موج گیری قرار گرفته است، خاطرنشان كرد: روسازی بیشتر از 54 هزار مترمربع از سطح خطوط 1، 4، 7 و جمهوری- بهارستان ضمن تراش و روكش كلی مرمت شده است.
وی با تاكید بر اینكه اجرای اقدامات ترمیمی در خطوط بی آر تی پایتخت با بهره گیری از تكنولوژی های جدید روسازی معابر صورت می پذیرد، خاطرنشان ساخت: بعنوان مثال عملیات تثبیت و اصلاح بستر در ایستگاه های خط 10 بی آر تی، با استفاده از بتن الیافی صورت پذیرفته و به كارگیری قطعات پیش ساخته بتنی در بهسازی ایستگاه ها هم در دستور كار قرار دارد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی ادامه داد: میزان آسفالت پخش و اجرا شده در پروژه بهسازی خطوط بی آر تی، حدود 8 هزار و 500 تن است.1398/09/19
15:18:48
5.0 / 5
4398
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بهسازی شصت كیلومتر از طول مسیرهای خطوط اتوبوس تندرو
نظر شما در مورد بهسازی شصت كیلومتر از طول مسیرهای خطوط اتوبوس تندرو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲