تنفس هوای پاك در تهران

تنفس هوای پاك در تهران حراج كن: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون در شرایط پاك قرار دارد و به سبب بارندگی ها كم و بیش این شرایط تا فردا (26 آبان) تداوم دارد.به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، بر طبق پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران در اولین ساعات امروز (۲۵ آبان) همراه با افزایش تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق در بعضی مناطق افزایش می یابد. هر چند با عنایت به وزش باد و بارش پراكنده برف، كیفیت هوای شهر تهران در محدوده سالم قرار خواهد گرفت.

با تداوم بارش ها طی روز شرایط مناسب برای پراكندگی آلاینده فراهم می شود و در بیشتر مناطق كیفیت هوا در وضعیت مطلوب خواهد ماند. همین طور در اواخر وقت امروز با افزایش حجم ترافیك و كاهش سرعت باد، در مناطق پرتردد شاهد تجمع آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق خواهیم بود و به دنبال آن كاهش كیفیت هوا دور از انتظار نیست.

با برقراری آسمان ابری همراه با بارش های پراكنده تا بامداد فردا (۲۶ آبان) و كاهش سرعت باد، ازدیاد تردد خودرو ها در ساعات اولیه سبب تجمع ذرات معلق در بیشتر مناطق پایتخت می شود و كاهش كیفیت هوا نسبت به روز قبل را به دنبال دارد.

طی روز نیز جو آرام و آسمان ابری، پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و بدین سبب انباشت آلاینده ها هم زمان با ساعات اوج ترافیك شامگاهی كاهش كیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس را در بیشتر مناطق به دنبال دارد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۵۷ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۴۵ در شرایط پاك قرار داد.

منبع:

1398/08/25
13:58:11
5.0 / 5
4443
تگهای خبر: شركت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تنفس هوای پاك در تهران
نظر شما در مورد تنفس هوای پاك در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵