گزارش حراج كن

اقدام عجیب راه آهن در حذف قطارهای حومه ای، مسافران سرگردان شدند

اقدام عجیب راه آهن در حذف قطارهای حومه ای، مسافران سرگردان شدند به گزارش حراج كن شركت راه آهن در اقدامی عجیب بدون اطلاع رسانی قبلی قطارهای حومه ای را به بهانه خدمت رسانی به زائرین اربعین حذف نمود و سبب سرگردانی مسافران در ایستگاه ها شد.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، شركت راه آهن در اقدامی عجیب و بدون اطلاع رسانی قبلی به مسافران، قطارهای حومه ای را از امروز (یكشنبه ۲۱ مهر) لغو نمود.
از سال ۹۳ قطارهای حومه ای در شهرهای كرج، قزوین، پرند، گرمسار و قم شروع به كار كرد و به تدریج در دیگر شهرهای حومه ای كلانشهرهایی چون تبریز، اصفهان و اهواز هم به كار گرفته شد و توانست جایگاه خوبی خصوصا برای شهرهای حومه ای تهران میان مسافران روزمره این شهرها به دست بیاورد، اما در اقدامی هماهنگ نشده و بدون اطلاع رسانی قبلی، شركت راه آهن، شركت رجا مجری قطارهای حومه ای را ملزم به انتقال قطارهای این بخش به ایستگاه های كرمانشاه، اهواز و خرمشهر برای انتقال زائرین اربعین كرد.
این اتفاق در حالی رقم خورد كه خیلی از مسافرانی كه از قبل بلیت تهیه كرده بودند، امروز در ایستگاه های راه آهن قم، كرج، قزوین، گرمسار به مقصد تهران و ایستگاه های میانی آنها تا تهران سرگردان شده بودند.
به نظر می رسد انتقال قطارهای حومه ای به ایستگاه های راه آهن های غرب و جنوب كشور برای جابه جایی زائرین اربعین تا ۲۹ مهر ماه هم ادامه داشته باشد.
گفتنی است مدیرعامل شركت راه آهن در گفتگویی كه با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در روز جاری انجام داده، صرفا اعلام نموده است كه از ظرفیت قطارهای حومه ای در جابه جایی زائرین اربعین استفاده می شود؛ اما به این مورد كه كلیه مسیرهای قطارهای حومه ای حذف شده باشند، اشاره ای نشده است.

1398/07/21
23:19:56
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: شركت , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اقدام عجیب راه آهن در حذف قطارهای حومه ای، مسافران سرگردان شدند
نظر شما در مورد اقدام عجیب راه آهن در حذف قطارهای حومه ای، مسافران سرگردان شدند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳