اعزام 1500 نیروی خدمات رسان به كربلا و نجف

اعزام 1500 نیروی خدمات رسان به كربلا و نجف حراج كن: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران مهمترین اقدامات كمیته خدمات شهری در داخل كشور عراق را تشریح نمود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی با اشاره به مهمترین اقدامات شهرداری تهران ویژه اربعین حسینی در داخل كشور عراق اظهار داشت: كمیته خدمات شهری شهرداری تهران، برمبنای ابلاغ ستاد مركزی اربعین حسینی، خدمات چندگانه ای به زوار اربعین امام حسین(ع) در داخل كشور عراق ارائه می دهد.
وی با اشاره به مهمترین اقدامات این كمیته در شهر كربلا با اشاره به اعزام ۷۵۰ نفر نیروی خدمات رسان به مدت ۲۰ روز، اظهار داشت: استقرار ۱۶ دستگاه كانكس جمعا ۵۰ چشمه سرویس بهداشتی و شش دستگاه كانكس جمعا ۲۶ حمام، شست و شوی روزانه جداول و مسیرهای منتهی به حرم، در اختیار قرار گرفتن زمینی به مساحت ۶هزار متر مربع جهت اسكان نیروهای شهرداری تهران با هماهنگی عتبه عباسیه از دیگر وظایف این كمیته است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اضافه كرد: ما همین طور در كربلا مسئولیت پاكسازی و نظافت ۱۲ خیابان منتهی به حرم امام حسین(ع)، ارائه خدمات بهداشتی از طرف شركت شهر سالم شهرداری تهران و استقرار اكیپ های آتش نشانی را خواهیم داشت.
اعزام ۴۰۰ نیروی خدمات رسان به نجف
یزدانی با اشاره به اقدامات كمیته خدمات شهری شهرداری تهران در نجف اظهار داشت: اعزام ۴۰۰ نفر نیروی خدمات رسان، آماده سازی محل اسكان به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع دارای ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۲۰ حمام و شست و شوی روزانه جداول و معابر منتهی به حرم مطهر امام علی(ع) قسمتی از وظایف ما در این شهر مقدس است.

وی افزود: ما همین طور نظافت و پاكسازی خیابان های منتهی به صحن حضرت امیرالمومنین(ع) تا شعاع دو كیلومتری در دو شیفت كاری و در ۵ پست نظافتی، جانمایی و استقرار مخازن در محل های تعیین شده، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از طرف شركت شهر سالم شهرداری تهران و استقرار اكیپ های آتش نشانی را برعهده داریم.
یزدانی افزود: جدا از نیروهای خدمات رسان، شهرداری تهران ۱۲۰آتش نشان و ۱۰۰ نیرو نیز از بهشت زهرا به كربلا و نجف اعزام خواهدنمود.
مهمترین اقدامات شهرداری در كوفه و مسیر نجف به كربلا
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران درباره مهمترین اقدامات شهرداری تهران در كوفه اظهار داشت: ما در این شهر مسئولیت برگزاری و تجهیز مكانی برای نیروهای خدمات رسان در شهر كوفه در مسجد میثم تمار و مسجد كوفه به مساحت ۶۰۰ متر مربع به صورت مسقف، دارای سیستم سرمایش و گرمایش، حمام مجزا با قابلیت اسكان ۹۰ نفر نیروی انسانی، استقرار نیروهای خدمات رسان به تعداد ۸۲ نفر و اجرای عملیات پاكسازی در شهر كوفه و غبارروبی خانه امیرالمومنین و معابر پیرامونی را برعهده داریم.
براساس گزارش شهرنوشت، وی با اشاره به مهمترین اقدامات در راه نجف به كربلا نیز اظهار داشت: استفاده از ماشین آلات جهت پاكسازی مسیر نجف به كربلا برای ساماندهی و انقال خاك، نخاله و پسماندها و توزیع كیسه های پلاستیكی بین زوار و ایستگاه های خدمات رسان در طول مسیر با استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی و ان جی اوها مسیر نجف به كربلا پاكسازی و نطافت می شود.


توضیح: برخی اعداد این خبر ساعاتی بعد از انتشار در سایت شهرنوشت تغییر نمود و براین اساس در این خبر هم اصلاح گردید.منبع:

1398/07/08
20:42:29
5.0 / 5
4365
تگهای خبر: خدمات , سرویس , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعزام 1500 نیروی خدمات رسان به كربلا و نجف
نظر شما در مورد اعزام 1500 نیروی خدمات رسان به كربلا و نجف
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱