افتتاح ایستگاه مترو مولوی در آبان

افتتاح ایستگاه مترو مولوی در آبان به گزارش حراج كن مدیر عامل شركت مترو تهران از افتتاح ایستگاه مولوی در آبان اطلاع داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، علی امام ظهر امروز در حاشیه افتتاح ایستگاه مترو امام حسین(ع) واقع در خط 6 مترو با اشاره به اینكه امروز با حضور شهردار تهران و تعدادی از اعضای شورای شهر یك كیلومتر دیگر از خط 6 مترو با ایستگاه امام حسین(ع) كه ایستگاه تقاطعی خط 2 و 6 است راه اندازی شد.
مدیر عامل شركت مترو تهران با اشاره به اینكه امروز 14 سامانه تهویه ای خط 6 هم به بهره برداری رسید، اظهار داشت: قبلا در خط 6 تنها شش دستگاه تهویه وجود داشت اما الان با آغاز به كار این 14 سامانه، تعداد دستگاه های تهویه به 20 دستگاه رسید.
امام با بیان این كه تمامی تجهیزات ایمنی برای خطوط افتتاح شده خط 6 پیشبینی شده و جای نگرانی نیست اظهار داشت: هم اكنون سرفاصله حركت قطارها در این خط 15 دقیقه است اما این امكان هم وجود دارد كه سرفاصله حركت قطارها در این خط تا 10 دقیقه هم كاهش پیدا كند و از امروز می توان با تجهیزاتی كه افتتاح شده سرفاصله را به 10 دقیقه رساند.
وی با اشاره به اینكه در خط 6 سه رام قطار فعال می باشند، اظهار داشت: به مردم قول داده بودیم كه هر ماه یك ایستگاه مترو افتتاح شود و ماه دیگر (آبان) هم به لطف خدا ایستگاه مولوی در خیابان مولوی افتتاح می گردد.1398/07/06
18:11:55
5.0 / 5
4464
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افتتاح ایستگاه مترو مولوی در آبان
نظر شما در مورد افتتاح ایستگاه مترو مولوی در آبان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲