نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی اعلام گردید

نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی اعلام گردید حراج كن: نتایج آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی امروز بوسیله سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر گردید.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در پی برگزاری آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی كه هجدهم مردادماه ۱۳۹۸ توسط مركز آزمون جهاد دانشگاهی و با ثبت نام بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر برگزار شد، نتایج معرفی شدگان مرحله چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارك، روز شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ بوسیله سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir منتشر گردید.
داوطلبانی كه در این آزمون شركت كرده اند، می توانند از تاریخ ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۸ ضمن مراجعه به پروفایل خود در سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی از نتیجه آزمون كتبی خود باخبر شوند.
داوطلبانی كه در بخش وضعیت داوطلب در كارنامه آنان عبارت "شما برای طی مرحله بررسی مدارك معرفی می شوید" را ملاحظه می كنند، می توانند با عنایت به زمان و مكان درج شده در كارنامه خود برای تكمیل مدارك به آدرس قید شده در كارنامه بازگشت كنند.
مداركی كه باید توسط داوطلبان جهت بررسی ارائه شود، در اطلاعیه ای كه بر روی سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی قرار می گیرد، قید شده است. داوطلبان باید تمام مدارك ذكر شده در اطلاعیه فوق را هنگام بازگشت جهت بررسی مدارك خود به همراه داشته باشند تا تایید مدارك آنان با موفقیت انجام پذیرد.
مرحله بررسی مدارك داوطلبان برمبنای زمانبندی مندرج در كارنامه ایشان از تاریخ ۲۶ شهریورماه ۹۸ شروع می شود و عدم بازگشت داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از سایر مراحل است.
بر اساس اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، بعد از بررسی مدارك، افرادی كه مدارك آنان تایید شده است، برای انجام آزمون عملی و سایر مراحل معرفی خواهند شد.
منبع:

1398/06/23
21:31:59
5.0 / 5
4770
تگهای خبر: شركت , طلا , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی اعلام گردید
نظر شما در مورد نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی اعلام گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲