اعزام ماشین آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران تهران به مناطق سیل زده لرستان

اعزام ماشین آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران تهران به مناطق سیل زده لرستان به گزارش حراج كن شهرداری تهران نخستین سری از ماشین آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران شهر تهران را به مناطق سیل زده لرستان اعزام كرد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در جهت اعزام تجهیزات و ماشین آلات به مناطق سیل زده از جانب شهرداری تهران، چند دستگاه گریدر، بیل مكانیكی و كمپرسی به همراه نیروهای تخصصی از جانب سازمان مهندسی و عمران شهر تهران به شهرهای سیل زده استان لرستان اعزام خواهد شد.
این در شرایطی است كه در اوج دوره آبگرفتگی معابر شهرها و روستاهای استان گلستان نیز، شركت خاكریز آب بعنوان یكی از شركت های تابعه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ادوات مورد نیاز از قبیل پمپ انتقال آب به این مناطق ارسال كرده بود.
بر مبنای تصمیمات اتخاذ شده در جلسات ستاد مدیریت بحران كه با حضور نمایندگان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران طی روزهای گذشته انجام پذیرفته است، در صورت اعلام نیاز واحدهای اجرایی استان های سیل زده، سازمان مهندسی و عمران شهر تهران به همراه شركت خاكریز آب، آمادگی لازم برای اعزام كاروان های بعدی تجهیزات و ماشین آلات را دارا بوده و با تمام توان در خدمت مردم استان های گرفتار در معضل سیلاب هستند.1398/01/14
22:35:16
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعزام ماشین آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران تهران به مناطق سیل زده لرستان
نظر شما در مورد اعزام ماشین آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران تهران به مناطق سیل زده لرستان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴